2733
2734
اره منم دلم خیلی چیزا میخاد  چیزای کوچیک هم میخاد ولی عیچ وقت بهشون نرسیدم  و نمیرسم

باید هدف های کوچیک جلو پات بذاری و براشون تلاش کنی وقتی بهشون میرسی حالت خوب میشه.

مثلا تلاش کن حداقل سالی یه چیزی یاد بگیری یه پیشرفتی داشته باشی اونوقت به عقب تر که فکر میکنی و پیشترفت الانتو میبینی حالت خوب میشه

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
قدر داشته هامون نمیدونیم باید شاکر خداوند باشیم یکی پول داره ولی میبینی یه بچه ناخلف داره نمیتونه لذ ...

من مشکل از خودمه ...

ادمی هستم ک خیلی حرص میخورم ۲۱ سالمه ولی قیافم به ۲۷ ساله ها میخوره ...

نه میتونم تیپ بزنم ارایش کنم  

نه میتونم برم بیرون بگردم 

با وجود بچه کوچیک 

نه خانوادم نزدیکمن 

نه خونه زندگی مستقل دارم 

نه دانشگاه رفتم 

نه قیافه و اندام خوبی دارم 

نه روحیه شادی دارم 

واقعا دلم گرفته میل ب خود کشی دارم‌ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین من دوتا بچه دارم بخاطر همون اولی دیگه یرکار نرفتم، پنج سالشه دومی هم دوماهشه، تقریبا خونه نشین شدم ولی سعی میکنم از همین چیزای کوچیک لذت ببرم، صبح که بچه ها خوابن پاشم فیلم بینم قهوه بخورم، خونمو مرتب کنم، گاهی تو خونه طراحی انجام میدم، با پسرم کلیپ ورزش میذارم با اهنگ زیاد کلی کیف میکنیم، شما اگر مجردی و دستت به دهنت میرسه یه سفری برو، زندگی همینه، هر چی بیشتر به نداشته هات و کارایی که نمیتونی انجام بدی فکر کنی بیشتر اذیت میشی، سعی کن از لحظه لذت ببری، در کنارش یه هدف معقول و همچنین یک رویای دوردست هم داشته باشی، اینها در کنارهم امید به زندگی رو افزایش میدن

2731
من مشکل از خودمه ... ادمی هستم ک خیلی حرص میخورم ۲۱ سالمه ولی قیافم به ۲۷ ساله ها میخوره ... نه می ...

منم هزارتا مشکل دارم شوهرم ۱۴ سال باهش زندگی کردم اعتیاد داشت باورت نمیشه چه بلاهایی سرم اورد ولی به خودم اومدم الان با وجود بچه دارم جدا میشم ولی به خاطر سلامتی خودم بچه هام مجبورم حال دلمو خوب نگه دارم

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
ببین من دوتا بچه دارم بخاطر همون اولی دیگه یرکار نرفتم، پنج سالشه دومی هم دوماهشه، تقریبا خونه نشین ...

من بیش تر از همه چیز زندگی کنار خانواده همسرم عذابم میده 

احساس میکنم یه سایه ای رو زندگیمه 

احساس میکنم تو خونه خودم راحت نیستم و یه جورایی بپا دارم 

سنم کم بود ک اومدم اینجا درکی هم از زندگی با خانواده شوهر نداشتم 

مادرمم بهم چیزی نگف 

ب مرور متوجه سختی هاش شدم

من مشکل از خودمه ... ادمی هستم ک خیلی حرص میخورم ۲۱ سالمه ولی قیافم به ۲۷ ساله ها میخوره ... نه می ...

عزیزم من بارداری قبلم با ورزش توی خونه بیست کیلو کم کردم، حالا دوباره دوماهه زایمان کردم شروع کردم به رژیم، یکم که اندامت روبراه شد انرژی میگیری، بچتو بذار کالسکه برو پیاده روی، اگر میگی کالسکه ندارم پول ندارم از دیوار قیمت ارزون بخر، تو‌خونه ورزش کن، خیلی حال میده، غذای رژیمی و شیک درست کن، با خودت حال کن، 😇

منم هزارتا مشکل دارم شوهرم ۱۴ سال باهش زندگی کردم اعتیاد داشت باورت نمیشه چه بلاهایی سرم اورد ولی به ...

عزیزم 

خیلی ناراحت شدم ...

چرا نمیفرستیش بره ترک کنه 

شاید خوب شد

2740
عزیزم  خیلی ناراحت شدم ... چرا نمیفرستیش بره ترک کنه  شاید خوب شد

تا حالا هزار روش امتحان کردم ترک نمیکنه فقط از مواد میره سمت الکل یا قرص 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
مثال بزن

مثلا اگه دلت میخواد به اندام خوب برسی کلاس باشگاه برو و تلاشتو بکن یا تو خونه ورزش کن.

گرفتن گواهی نامه

یادگرفتن خیاطی، آشپزی ، بافتنی، کیک و شیرینی، حالا بستگی داره به چی علاقه داری باید همیشه در حال تلاش کردن برای رسیدن به آرزوهات باشی و خودتو دوست داشته باشی.

من بیش تر از همه چیز زندگی کنار خانواده همسرم عذابم میده  احساس میکنم یه سایه ای رو زندگیمه&nb ...

یعنی توی یه خونه اید؟ من ۳ سال نزدیک خانواده همسرم بودم خیلی اذیت میشدیم هیچ لذتی از زندگی نبردیم تا اینکه خدا خواست و یکم دورتر رفتیم الان اون استرس رو ندارم خداروشکر.

غصه نخور من خانوادم نزدیکمن ولی بود و نبودشون فرقی نداره خداروشکر که خوشن و سالمن ولی هرکسی سرش به زندگی خودشه اگه نزدیک هم بودن چکار میتونستن برات کنن؟ بچه ات رو نگه میداشتن؟ یه روز دو روز بالاخره با اخم و ختم میفهموندن بهت که دیگه بچه رو نیار خستمون کرد. باید خودت رو پای خودت وایستی محتاج کسی نباش جز خدا. بچت چند سالشه؟

کلا باهمین یا توی طبقه های جدا؟ رابطتون بده یا فقط راحت نیستی؟

نه توی طبقه های جدا هستیم 

رابطمون بد نیس ولی مادر شوهرم خیلی مداخله میکنه تو همه چیز .‌‌‌..

قصد بدی هم نداره ولی من راحت نیستم 

اصلا یه حس بدیه نمیدونم

2706