2733
2739

اره علتش بی پولیه 

😂

پول داشتم خیلیم لذت میبردم 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من تا ۷ سال پیش لذت بردم ولی بعد اون نه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
منم لذت نبردم با این تفاوت که افسرده نیستم فقط شرایط تفریح و مسافرت و لذت برام فراهم نبود هیچ کدومو ...

منم دقیقا مثل تو هیچ وقت شرایط اینو نداشتم ک خوش باشم 

همیشه زندگی منو تو منگنه گزاشته و هر چی خوشی و لذت بوده از سر راهم کنار زده

مخالفم بی پول های زیادی رو دیرم از زندگی لذت میبرن 

باید ببینی دلت چی میخواد، حالت با چی خوب میشه.

من گاهی دلم میخواد یکی بچمو چند ساعت نگه داره برم برای خودم قدم بزنم تو هوای آزاد اینجوری حالم خوب میشه.

وقتی یه مدت وقت برای خودم نذارم یا بیرون نرم حالم بد میشه از زمین و زمان متنفر میشم هیچی حالمو خوب نمیکنه .

باید با خوشی های کوچیک حالتو خوب کنی و لذت ببری

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
باید ببینی دلت چی میخواد، حالت با چی خوب میشه. من گاهی دلم میخواد یکی بچمو چند ساعت نگه داره برم بر ...

اره منم دلم خیلی چیزا میخاد 

چیزای کوچیک هم میخاد ولی عیچ وقت بهشون نرسیدم 

و نمیرسم

قدر داشته هامون نمیدونیم باید شاکر خداوند باشیم یکی پول داره ولی میبینی یه بچه ناخلف داره نمیتونه لذت ببره یکی پول نداره ولی دلش خوشه 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2706