2737
2734

والا مردای اینجا هر کی دستش به دهنش رسید مهریه زنشو میده

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چطوری شد دقیقا میشه توضیح بدی رفتی دادگاه یا خودش اومد دنبالت

از طریق اداره پست رفتم مهریه مو اجرا گذاشتم ،حقوقش و خونه و ماشین و یارانه شو توقیف کردم ،بعد اومدم خونه خودم ،وقتی از سر کار اومد تا سه روز کتک کاری داشتیم بعدش اومد واسه اشتی 

2738
باید کوتاه نمی اومدی میگفتی مهریمو می‌خوام یا ازش تعهد محضری میگرفتی

من قد یه دنیا اذیت شدم ،فک نکنم هیچ زنی اندازه من زجر کشیده باشه ،ولی پوست کرگدن رو خودم کشیدم بخاطر پسرم ،مادر بودن خیلی سخته 😔

تازه چند روزه ک این کارارو انجام دادم ،اون مثلا اشتیه ولی من محلش نمیدم ،حالم ازش بهم میخوره ،حیونه ...

درک میکنم برای ما زنا سخته من خودم هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی بخوام مهریمو بزارم اجرا ولی تنها راهم همینه گیر کردم از بلاتکلیفی خستم 

خیلی اذیت کردم خودمو تا بالاخره تصمیم گرفتم کاش این مهریه کمک میکرد درست بشه

درک میکنم برای ما زنا سخته من خودم هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی بخوام مهریمو بزارم اجرا ولی تنها راهم ه ...

خیلیا تحت فشار مهریه برگشتن ،من وقتی رفتم پیشوکیل اولین چیزی ک گفت این بود که بعد از اجرا گذاشتن مهریه دو حالت پیش میاد یا میاد اشتی تحت فشار مهریع یا درخواست طلاق میده ،ولیگفت خیلیا تحت فشار مهریع برگشتن ،از نظر من زندگی که ب این مرحله برسه دیگه ارزش نداره 

مشکلت چیه؟چند وقته قهرین ؟بچه داری ؟

عصبی و پرخاشگره تا دعوامون میشد زنگ میزد به خونوادم این آخری با بابام دعوا کرد حرمتا شکسته شد سر هیچ و پوچ هیچی تو زندگیمون کم نداشتیم 

تازه یکساله عروسی کردیم و بچه نداریم 

۱ماهه خونه بایامم

2706