2737
2734
عنوان

شعارای الکی که مادرشوهر مثل مادره!لروس مثل دختره!صدسال!

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 93 پست
ببین اگر خودش ادم باشه باشعور باشه حریم حرمت هالیش باشه مثل مار موزی فوضولی و دخالت و شوهرتو پر نکنه ...

انتظارکادو نداشتیم.انسانیت هم میکردیم بدبرداشت میکرد.توشهرشون غریبم.بجای اینکه اینا منو توجمعشون قاطی کنن من اینارو بخونه ام دعوت میکردم.اصلا تواین چندین سال یه بارمحبت ندیدم ازشون.دوساله قطع رابطم ازبس شماتت و فضولی و بددهنی میکردن.کلا آدمای بسازی نبودن.

ای وای انگار داری مادرشوهر منو میگی البته همه ادما همینطورین چون خوبی خودشونو میبینن و متوجه عیبشو ...

اره دقیقا . 

ولی یه چیزی رو میدونی من امسال دقت کردم خواهر  برادرها وقتی خانواده دار میشن و میرن به مرور از هم دور میشن . یعنی مادرشوهرم شاید خواهرشو سال تا سال هم نبینه.  دلشون هم برای هم تنگ نمیشه . ولی من و اون مجبوریم همو به خاطر پسرش و نوه هاش که شوهر و بچه من هستن تحمل کنیم . در واقع به هم تحمیل شدیم . من که دیگه خیلی وقتا نمیرن خونشون فقط شوهرم و دختر بزرگم میرن و میان. 

من خاله خودمو که دوستشم دارم یک ساله ندیدم چرا باید زود به زود بخوام مادرشوهر رو تحمل کنم و ببینم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار خوش باشه با توهمات ذهنيش مادرشوهر منم فكر ميكنه خوشگل بوده 😂😂

دقیقا مال منم هی میگه من و دخترام الیم بلیم

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2728
انتظارکادو نداشتیم.انسانیت هم میکردیم بدبرداشت میکرد.توشهرشون غریبم.بجای اینکه اینا منو توجمعشون قاط ...

خب الان که قطع رابطه ای راحتی از دستشون

شوهرت چطوریه باهاشون ارتباط داره؟دهن بین نیس؟؟پشتته؟

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
مامان که سهله من حتی خاله یا عمه هم بهش نمیگم  همینجوری مخاطبش میدم میبینمش حالت تهوع میگیرم

حالا ببین من چی میکشم که مامان صداش میکنم،ادمی رو که نه تنها مثل مادرم حس نگرفم ازش و دل خوشی ندارم بلکه ریختشو میبینم استرس میگیرم صداشو میشنوم وجودمپر از حس منفی و تنفر و استرس میشه اونقوت باید بگم مامان!!!!

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2740
حالا ببین من چی میکشم که مامان صداش میکنم،ادمی رو که نه تنها مثل مادرم حس نگرفم ازش و دل خوشی ندارم ...

نگو بزار خودش رو جر بده 

من همسایه دیوار به دیوارشم

صداش میشنوم عصبی میشم

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
از کی تاحالا مادرشوهر رو مادر میدونن..خیلی ببخشید اعضای محترم نی نی سایت اگه نگم میترکم.مادرشوهر زار ...

لطفا همه رو باهم مقایسه نکنید من مادر شوهرمو خیلی دوست دارم اونم منو خیلی دوست داره تا به حال یک حرف ناراحت کننده بهم نزده نه مستقیم نه غیر مستقیم همیشه به شوهرم در غیاب من سفارشمو میکنه که کمک زنت کن توی خونه هواشو داشته باش کلی ام بهم  محبت میکنه برام هدیه میخره مثلا روز دختر هر هدیه ای برای دخترش بخره برا منم میخره حتی اونقدری که به من احترام یمزاره به دخترش نمیزاره وقتایی که سرما میخورم خانواده ی خودم براشون مهم نیست ولی مادر شوهرم بااینکه خودش دیسک‌کمر داره برام سوپ درست میکنه و غذا میپزه بااینکه خونمونم نزدیک همدیگه نیست واقعا دلم میخواد که کاش یه خونه ی دوطبقه بود پیش همدیکه زندگی میکردیم خیلی بیشتر از خونواده ی خودم برام ارزش قائلن 

دقیقا مال منم هی میگه من و دخترام الیم بلیم

اين حرفها همه جاييه انگار 😂😂😂

مادرشوهر من دقيقاً همين فكرو ميكنه ، من اولها حرص ميخوردم الان ميگم اينهارو خدا زده هروقت از اين چرت و پرتها بگه بلند ميشم وسط حرفش ميرم 

من که عاشق خانواده ی همسرمم خیلی خیلی از خانواده ی خودم بهترن خانواده ی خودم فقط یکطرفه از من توقع دارم و بماند چه بلاهایی که سرم اوردن و البته هرچقدر از خانومی مادرشوهرم بگم کم‌گفتن کل فامیلشون بهش میگن تو خیلی عروس دوستی اونم میگه چون عروسم‌خوبه ...واقعا همدیگرو دوس داریم اونقدری که اون بهم محبت کرده متاسفانه من نتونستم‌براش جبران کنم واقعا خانومه حتی خاله های همسرمم و مادربزرگشم خیلی دوسم دارن خواهرشوهرمم خیلی خانومه خلاصه گاهی به شوخی به شوهرم میگم خونوادت زیادی خوبن حوصله ی ادم سر میره 

2706