2733
2739
عنوان

شعارای الکی که مادرشوهر مثل مادره!لروس مثل دختره!صدسال!

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 93 پست

همین عید بود مادرشوهرم  ازم پرسید عید بیایم خونتون گفتم راستش درس دارم (کنکوری ام ) بزارین بعد امتحانام بیاین خودش با خوشرویی گفت اره درستو بخون ما بعدا میایم و اصلا ناراحت نشد اگه اینو به خانواده ی خودم بگم یه آشوب بزرگی به پا میشه واقعا جرات ندارم اینو به خانواده ی خودم بگم !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرعین مادرنیست مادرشوهرهست فقط خداروشکرمادرشوهرم خوبه نه اینکه محبت مادرانه داشته باشه نه چون منم محبت دختری ندارم درقالب نقشمون که عروس ومادرشوهرهستیم باهم خوبیم واحترام میذاریم نه توقع مادری دارم نه توقع دختری

خب الان که قطع رابطه ای راحتی از دستشون شوهرت چطوریه باهاشون ارتباط داره؟دهن بین نیس؟؟پشتته؟

باهاشون ارتباط داره ولی گفتم حق نداری حرفشونم به خونه بیاری و اسمشون بشنوم.راحتم.نفس میکشم.پشتم نباشه چیکارکنه؟من تمام خانوادم ول کردم اومدم توشهرش غریبم.حالا این وسط تویه ساختمونیم.یه جوری هردوطرف رفت وامدمیکنیم که سایه همدیگرم نمیبینیم.نه اینکه دشمن خونی باشیم.صلاح ما تو ندیدن.

2731