2733
2734
عنوان

شعارای الکی که مادرشوهر مثل مادره!لروس مثل دختره!صدسال!

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن والا مادرشوهر من عین دخترشم هرچی برای دخترش میخره میره عین همونو برای منم میخره ی لباس خرید برای ...

چرا همون موقع که برا دخترش میخرید برا تو نخریده🤨😂😁🤣🤣🤣🤣

شوخی میکنما دوستم😊

2731
من میگم برام لباس نخره هیچ کمکی نکنه همینکه پسرشو پر نکنه شیر نکنه علیه من آتیش تو زندگیم نندازه ...

خب اون شخص مشخصه مشکل روانی داره وگرنه ادم سالم میفهمه زندگی عروسش زندگی پسرشم هست

از ادمی ک مریضه چ توقعی داری؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
اصلا معنی نداره توقع داشته باشیم مادرشوهر مثل مادر خودمون باشه. توقعمون رو کم کنیم آسوده تر زندگی می ...

ما توقعی نداریم بخدا اونا توقع دارن ک ما اونارو مث مادر ببینیم ولی اونا با ما مث دشمن رفتار کنن هم مشکلی نداره

2740

مادرشوهر من خیلی خوبه خیلی ولی من نه اونو مثل مادرم می دونم نه مادرم رو مثل اون دو تا آدم متفاوتن با دو تا اخلاق متفاوت چرا باید بگن مادرشوهر مثل مادره!!

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
ن والا مادرشوهر من عین دخترشم هرچی برای دخترش میخره میره عین همونو برای منم میخره ی لباس خرید برای ...

مگ به خریدن لباسه؟ منک راضی ام هیچیییی نخره 

فقط دخالت نکنه تو زندگیم و شوهرمو از مشتش در بیاره 

عجیبه خییییلی عجیبه😂

بخدا مهربونه🤣😅 جوونم هست البته

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

اشتباه اونه که مادرشوهر  رو میگن مامان ،چه مامانی چه مادری؟

اسمش+خانم باید گفت

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
خب اون شخص مشخصه مشکل روانی داره وگرنه ادم سالم میفهمه زندگی عروسش زندگی پسرشم هست از ادمی ک مریضه ...

ببین مشکل من باهاش همینع که فکر میکنه اگر چیزی که برای دختراش میخره برای منم بخره پس فرقی نذاشته و مادرشوهر خوبیه

عایا من برای ارامش و رابطع و زندگی خوب نیاز به شلوار و شورتایی که مادرشوهرم میخره دارم؟؟

یا نیاز دارم به حریم شخصی و زندگی اروم و مادرشوهری کا شعور داره باعث آتیش تو زندگیم نشه؟؟؟

از یه طرف اتیش میندازه از یه طرف میگه چون برات شلوار خریدم بهترین مادرشوهرم باید قدرمو بدونی تمک نشناس نباشی

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2706