2733
2739
ببین مادرشوهر من خانواده شوهرم از اول اصرار شدیدی داشتن من مثل برده فقط با اونا باشم و یک لحظه همازش ...

همین که چشم دیرن پیشرفتتو نداشته معلومه چقد بی فرهنگه ااااه حالا همینا اگر داماد به دخترشون تو بگه سر تا پاشو جرواجر میکنن. افرین کار خوبی کردی دوری و دوستی. بیشعورا فکر میکنن دختر مردم برده ی ایناست

به مادر شوهرت بگو در مورد دختر خودت و یا دختر های خانواده خودت هم همین فکر رو میکنی؟

نبابا یه بار دومادش تهدید کرده میزنم صورتت پر خون شه مادرشوهرم بهش گفته مگه جرئت داری دست روش بلند کنی حالا بلند نکرده اینجوری حلوش واساده اینا آشغالن میگن فرقی با دخترمون نداری ولی به عروس رسیدنی اینجوری عوضی بازی درمیارن

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که چشم دیرن پیشرفتتو نداشته معلومه چقد بی فرهنگه ااااه حالا همینا اگر داماد به دخترشون تو بگه س ...

اره

ببین اینا میگفتن عروس جدیدمون به حای اهمیت به درس و کار و زندگی شخصی بیاد به ما اهمیت بده و مارو انتخاب کنه 

و منم برعکس کردن اونارو به علت بی لیاقتی حق به جانبی شدید و خودشیفتگی شدید گذاشتم کنار و رفتم سراغ درس و کار و الان شاغلم و اونا حسابی دارن میسوزن 

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
اره ببین اینا میگفتن عروس جدیدمون به حای اهمیت به درس و کار و زندگی شخصی بیاد به ما اهمیت بده و مار ...

دمت گررررم خوشم اومد. پس چرا حرص میخوری حرف و ادا و اصولاشونو بگیر به کتف چپت. این حرفا فقططططط از حسادته. فقط با شوهرت خوب و مهربون باش ک بهانه پیدا نکنن

2731

[QUOTE=335869700]من پدر شوهرم حتی کارت عابر بانک ندارههههه، همه چی دست زنه. بعد خانوم توقع داره که تو زندگی پسرش همه ...[/QUOT

همش این سلیطه ها شوهرهای ببو گلابی گیرشون میاد بعد خودشون واسه داداش و پسرشون زر زر میکنن و یاد میدن ( تازه بعضی از این زنها نه کتک خوردن نه خیانت دیدن ) 

خانمه کامنت گذاشته مادرشوهرم به پسراش میگه فلان کارها رو بکنید زنتون گوش داد داد نداد روش زن بگیرید من گفتم اینا که این کاره ان پدرشوهرتم بره زن دوم بگیره دیگه میگه پدر شوهرم دسته بیل و مترسک سر جالیزه 🥴

راستش جدا می شم فردا زد و یه کاری دیگه کرد مادرش لابد می خواد بگه همه ی زنا می شینن سر زندگیشون،،اصلاً بشینن به من چه شاید خواستن برن تو چاه مگه آدم باید بره تو چاه،،یا شوهرت مگه بچه اس ببخشیدا منطق و شعور سرش نمی شه!!

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
این سری زنگ بزنم پلیس از محلمون بیاد دستگیرش میکنن؟؟اونوقت حال ننش دیدن داره😂😂😂😂

اگه کتک بد زده باشه شاید 

ولی همین ک پلیس بیاد دم خونشونم حالش دیدن داره 

بعد ها خیلی بدردت میخوره

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
[QUOTE=335869700]من پدر شوهرم حتی کارت عابر بانک ندارههههه، همه چی دست زنه. بعد خانوم توقع داره که ت ...

دقیقااااا، اونقدر سلیطه ان که شوهر جرات نداره حرف بزنه، مگه میتونه کتکشون بزنهههه؟؟؟ شوهرو سوار شدن ، حالا از عروسم میخوان سواری بگیرن. شانسم دارن سلیطه ها، پدرشوهر من جرات نکرد برای خواهرش یدونه غذای نذری ببره، بعد ازونور اسم فک و فامیلای این زنیکه از دهنش نمیفته و یه سره از اونا تعریف میکنه!! یعنی پدرشوهر فامیلای خودشو گذاشته کنار، چسبیده به زنش و فامیلاش. بعد به ما که میرسه توقع دارن عروس خونواده خودشو بزار کنار و بچسبه به خونواده شوهر. 

اونوقت مادرشوهر منو ببینی میگی مظلوم ترین و مهربونترین زن عالمه، ای کاش علنا بد بود نمیسوختم. ولی خیرتدیده با عذاب وجدان دادن به پسرش و ننه من غریبم بازی، زندگی مارو داغون کرده و بچه ننه پس انداخته 

2738
مادرشوهرم اگر بهش بگم این کارت دخالته و نباید بیای ناراحت میشه و و شروع به سیاه نمایی و مظلوم نمایی ...

عیب نداره 

یه بار جلوش واستا بگو‌محبت اینجوری نمیخوام

شما میگی مثل دخترتم بعد میگی‌کتک بخور 

قشنگ محکم جلوش واستا

خانما ی جوری میگین انگارخونه پدرتون لای پره قو بزرگ شدین خونه شوهر اینقد قروفرمیایین

بله که بزرگ شدین

با اینکهه وضع مالی توبی نداشتیم ولی خیلی چیزا فراهم بود 

و خودمونم میدوستیم که چیز هایی بخوایم که پدرو مادرمو شرمنده بچهاشو نشن و بتونن تهیه کنن

و کتک هم که اصلا

بعدشم‌مگه هرکیخونه باباش کتک خورد یا اذیت شد خونه  شوهر هم باید اذیت بشه؟؟؟؟کی خودشو از چاله درمیاره میندازه تو چاه

متاسفم برای همچین طرز فکری