2733
2734
شاید شما نشون دادی که نمیتونی جدا شی،،نقطه ضعف دادی دستشون،،،محکم باش هیچوقت همچین اجازه ای بهشون ند ...

ن اتفاقا بهش میگم برم دیگه برنمیگردم 

شوهرم کلن شکاک و عصبی تهمت میزنه سر چیز های بیخود فحاشی میکنه داد بیداد میکنه 

ن اتفاقا بهش میگم برم دیگه برنمیگردم  شوهرم کلن شکاک و عصبی تهمت میزنه سر چیز های بیخود فحاشی ...

من هیچوقت به کسی پیشنهاد طلاق نمیدم.ولی واقعا اگه سخته زندگی باهاش...حرف مردمو ولش کن.خودت مهمتری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامان دوست پسرت بهترین ادم دنیا هم باشه مامان دوست پسرته نه تو! پس تهش میبینی که ممکنه یکم سعی کنه ...

اره دقیقااا از وقتی اومدم سایت کلا نظرم نسبت به ازدواج و شوهر و مادرش عوض شده😐 عمراااا باهاشون قاطی و خودمونی نمیشم تازه اینا که انقد خونوادش مهربونن ولی اهل افاده و کلاس گذاشتنن

مادرشوهر منم یه چیزی تو همین مایه هاست، حتی یه بار بعد از اینکه شوهرم کتک زد و کلی آبروریزی تو خانوا ...

کاملا درکت کردم و چقدر خرص خوردم با تصور زندگیت و شرایطت...

کاش شوهرت درست شه...زندگی جهنمه شوهر دهن بین اگر درست نشه هیچ راهی نداره 

خدا لعنت کنه اینجور مادرشوهرارو

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
اره دقیقااا از وقتی اومدم سایت کلا نظرم نسبت به ازدواج و شوهر و مادرش عوض شده😐 عمراااا باهاشون قاطی ...

ببین مادرشوهر من خانواده شوهرم از اول اصرار شدیدی داشتن من مثل برده فقط با اونا باشم و یک لحظه همازشون جدا نشم جای دیگه نرم هرچی گفتن بگم چشم دانشگاه نرم سرکار نرم کلاس نرم هر روز خونشون باشم هرجارفتن برم اوایل اینجوری بودم ولی چنان روزگاری ازم سیاه کردن که ازشون فاصله گرفتم و تازه طعم خوشی رو چشیدم

صمیمیت با خانواده شوهر نمیگم همشون ولی اکثرشون خطرناکه برا زندگی رابطت حریمت و پیشرفتت،هیچوقت صمیم نشو از خودت ترس و ضعف نشون نده آشغالن بدبخت میکنن

خانما ی جوری میگین انگارخونه پدرتون لای پره قو بزرگ شدین خونه شوهر اینقد قروفرمیایین

فقط خفه شو مرتیکه ی آشغال نسل امثال تو الهی منقرض بشه

تو آدمی آخه؟؟؟

اره خونه پدرمون لای پر قو بودیم امثال شماهم بخوایین اذیت کنین میدیم همون پدر پارتون کنه از تامیک منم برو بیرون

یبار منو شوهرم دعوامون شد شوهرم بهم گفت خفه شو گفتم خودت خفه شو شب رفتیم خونه مادرش طبقه بالا ما ...

حالا ببینم شوهر خودش اصلا جرات داره بهش بگه خفه شو!!

اصلا شوهر خودشم همین حرفو بزنه، میگه چشم؟؟!!

به خدا شوهرو میخورن و درسته قورت میدن، فقط واسه دختر مردم نسخه می پیچن. الهی مادر شوهرم خیر نبینه، الهی اونقدر درگیر بشه که دست از سر منو زندگیم برداره. چرا خدا آدمشون نمیکنه 😭

نمیدونم من با همچین مردی و خانواده ای زندگی نمیکنم حتی اگر طلا باشن و سرتاپامو طلا بگیرن. بزرگ ک ...

تازه اینا از نامزدی منو کچل کردن سر بچه میگفتن همون اول باید بیاری تا همین الان کلی اذیتم کردن دستور میداد جلوگیری نکنید این مادرشوهر من نه حریم هالیشه نه احترام بعد میگه تو باید به ما احترام بزری

کاملا درکت کردم و چقدر خرص خوردم با تصور زندگیت و شرایطت... کاش شوهرت درست شه...زندگی جهنمه شوهر ده ...

دعا کن خواهر، یا شوهرم آدم شه، یا خدا بزنه پس کله مادرش که درگیر خودش باشه فقط، جوونیمو نابود کردن😭

اگ پدرومادرت و خانوادت حمایتت میکنن.ی چندوقت برو تا شوهرت اینا ادب بشن.اگ بچه هم داری بزار خودش نگه ...

حالا قول داده دیگه نزنه و گفته به ننشم سپرده ناد جلو در دخالت و دعوا و داوری ببینم چی میشه این سری قهر میکنم آبروشونو میبرم یا بین بگن گوه خوردیم یا تمومه

هر روز زیارت عاشورا و علقمه و معراج پشت سر هم بخون خیلی خیلی عالیه این دعای معراج علقمه هم حصاریه که باعث میشه آدمای بد از شما دور بشن برای همیشه بخون " از نون شب واجب تر بدون و بخون برای همیشه " 

وقتایی که وقت نداری فقط علقمه بخون 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه ==== اولین روزی که میخوای بخونی هم در روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن نباشه 

این روزها رکزهای نحس هستند مخصوصا روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب باشه هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

********&&&&&&********

و 

درو روش باز نمیکنم ،میگم فلانی خانم تو روابط ما دخالت نکنید پسرتون بزرگ شده،منم پسرتونو نمیخورم که ن ...

بهش میگمخونه رهن کنیم دربیایم اول جوونیمون وقت داریم عشق و علاقه کمی داریم جدا شیم حال کنیم اینجا ننت نمیزاره طعم زندگی رو بچشیم میگه پول ندارم

میگم بابا پول رهنو دراومدنی برمیگردونن به خودمون اجاره هم نمیدیم مشکلت چیه اخه😭😭

ارتباط و کم‌تر. کن وقتی یکی دوبار ک‌شوهرت زدت زنگ زدی پلیس اومد صورت جلسه کرد شوهرتم ادم میشه ب ننشم ...

این سری زنگ بزنم پلیس از محلمون بیاد دستگیرش میکنن؟؟اونوقت حال ننش دیدن داره😂😂😂😂

2706