2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اقا من اطلاعات ثبت نام کنکورم پاک شده چیکار کنم😭😭

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت.
2738
منم😢

میدونی میشه که تو این یه هفته یکی یا دوتا از درس هارو به ۲۰ رسوند و تا کنکور تیر بقیه رو ولی مشکل خودمم ک نمیخونم انقد کارنامه دیدم با معدل ۱۹ و درصد های ۲۰ الی ۳۰ پزشکی قبول شدن

دیوونهههه😂امضام مثل اکثر ایرانی هاست شبیه بادکنک😂😂😭

🤣🤣🤣🤣🤣 دوستم میگه من رنگی نوشتم،بعد یادم میده و نمیشه 

بهش گفتم ما تا نتونستم،تو محرومی از رنگی نوشتن🤣🤣🤣🤣

من دادم کافی نت نمیدونم عزیزم ببخشید

نه منم ثبت نامم کافی نت بود فقط تونستم رمز و باز یابی کنم 🥲😭میترسم دردسر شه..

سال اولته؟

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت.
2706