2733
2739

زعفرونی؟

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیازاتو کاراملی کن 

پیازو با شعله خیلییییی کم درشو بذار روغن بریز سرخ شه ۱ ساعت اینا بعد مرغا رو تو یه تابه دیگ با زرد چوبه و فلفل سیاه سرخ‌کن قشنگ خونابه های توش بزنه بیرون 

بعد مرغتو اضافه ب پیازت کن زردچوبه زعفرون بزن فراوان 

نمک فلفل بعد اب کم بریز 

بذار بپزه

خدایا دستمو بگیر….🖤
2731

من سرخ میکنم داخل تابه دو طرفه زعفران ابلیمو میزنم پیاز سرخ شده هویج اینا کنارش میریزم ی کوچولو آب . خودش با اب خودش میپزه .مزه جوج میده

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

پیاز سفید باشه حتما حدودا ۵.۶ تا بزرگ  قره قروت یا اب نارنج هم بریز ک مزه شیرینی پیاز رو بگیره بنظر من مرغارو اول یکم اب بریز تا ی کف ازش بیرون میاد اونو بریز دور بعد یه تفت ریز با روغن و زردچوبه و فلفل سیاه بده ..

بعد پیازارو خلالی خورد کن بزار کف قابلمه مرغای سرخ شده رو بزار روش پیاز خودش انقد اب میندازه ک اصلا ب اب نیازی نداری ..

توش الو هم بریز یدونه طعم دهنده مرغ هم بریز .. دیگه بقیه چیزارم طبق زائقه خودت بزن بهش

با زردچوبه و پیاز زیاد

‌پیازو بذار کاراملی بشه بعد زردچوبه بزن و مرغ هم با اون تفت بره ، بعد که یکم سرخ شد یک لیوان آب جوش بریز درشو ببند بذار بپزه ، زعفرون و سیر و فلفل دلمه ای هم من میریزم

2740