2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم غذا میمونه بره فریزر میزارم برا ناهار فردای شوهرم 🤣🤣🤣🤣

چی بگم والا!

بهر حال اطلاعاتی بود ک داشتم دبگه

غذای مونده باعث ایچاد سودا تو بدن میشه،فریزری کردن باعث سرد شدن ماده غذایی و ایجاد بلغم

بلغم و سودا طبعای سردن ،و تو  تخصص طب سنتی ک چند ساله ب تخصصای پزشکی اضافه شده کامل در موردش بحث شده

سرد شدن بدن عامل اکثر بیماریهاس و همه ی ارگانها رو درگیر میکنه

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
زود پزم ترکیده 🤕🤕 باید بخرم ولی ترسش رو دارم 

دیزی بخر 

عالیه بنظرم

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
گلم من برا شما نظر نمیدم ک برا دوستمونه ک شاغله برا شما نظر ندادم 

هر طور دوس داری !

بهر حال اطلاعات سلامتیی بود ک داشتم!

روز بخیر

کسی ک شاغله فقط میتونه درک کنه ما ب خاطر شرایطمون مجبوریم این شکلی غذا بخوریم غذا یه هفته فریز هم هی ...

من فکر کنم نیم پز کردن خوب باشه مثلا لپه بپزم ، برا قیمه با گوشت چرخ شده یا لوبیا برا قورمه سبزی یا مثلا بادمجون کباب بزارم فریزر 😁 اینا به ذهنم رسید 

2740
چی بگم والا! بهر حال اطلاعاتی بود ک داشتم دبگه غذای مونده باعث ایچاد سودا تو بدن میشه،فریزری کر ...

چه جالب 

خب اگه مثلا حبوبات بپزم یا بادمجون کبابی فریزری کنم چطور؟؟ چون ما مرغ و گوشت رو هم فریزر می کنیم 🤔

2706