2737
2734
عنوان

بچه ها ی مشاوره میخاستم

72 بازدید | 15 پست

من ی دوستی دارم تقریبا ۳ساله دوستیم 

من از موقعی ک باهاش آشنا شدم همش آه و ناله میکنه آخه هیچ وقت شاد نیست وقتی هم بهش میگم قهر میکنه 

خودمم هی نمیخوام فاز ناراحتی بکشم من تقریبا آدم شادیم 

چکار کنم؟ لازم ب ذکره هر دو خانومیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم تموم میکردم 

حوصله این آدما رو ندارم

خودم هروقت ناراحتم سعی میکنم فاز کسیو خراب نکنم هر ثانیه

لطفا اینو گزارش بزن🥺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10305710/%d8%a8%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%be%d8%b3%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%af%d9%81%d8%b4-%da%86%db%8c%d9%87

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

اولین نکته اینه که دوستان که فقط برای خوشی نباید. کنار هم باشند که موقع ناراحتی هم باید همو کاور کنن وگرنه دوستی به چه دردی میخوره

تو بیشتر از دوست نیاز به یه برنامه کن داری که همش بگو بخنده !!

یه دوستی داشتم همینو پشت سرم می‌گفت فلانی همش اه و نالس در صورتی که شاید من چندباری فقط خسته بودم و وقتی خوب بودم صدمو میزاشتم

شمام بنظرم کات کن هم برای اون بهتره هم شما دوستی اینطوری بدرد نمیخوره

2738
اولین نکته اینه که دوستان که فقط برای خوشی نباید. کنار هم باشند که موقع ناراحتی هم باید همو کاور کنن ...

راست میگی دوستی خیلی خوبه ولی شما چون اهل درد بودی و خودت مثل اونها نفهمیدی چی گفتم 

دوستی خوبه من عاشق دوستیم ولی من مجبور نیستم از صبح تا شبببببببب فقط ناله بشنوم انرژی خودمم بره من نمیگم بمن انرژی بده ولی آه و ناله هم خوب نیسسسسس این انداره 

من خودم کم مشکل دارم؟؟همش بهت زنگ بزنم آه ناله کنم چی میگی

وقتی اینارو میگه تو بهش چی میگی یا براش چیکار کردی؟! یه سوال متولد آبان یا اسفندی؟؟

من همش راهنمایی کردم مشاوره دادم .جک گفتم بهش بخنده انرژی فرستادم 

ولی واقعا منم نمیکشم من دردم کمه آخه 

نه هیچ کدوم نیستم 

من همش راهنمایی کردم مشاوره دادم .جک گفتم بهش بخنده انرژی فرستادم  ولی واقعا منم نمیکشم من درد ...

خوب کردی عزیزم 

بنظرم اگه دوسش داری باهاش اول روراست باش بگو برای زندگی خودتم خوب نیستم اینقدر انرژی منفی بهش پیشنهاد ورزش یا فعالیت بده خودتم باهاش تلاش کن دوتایی حالتون خوب بشه

بنظرم بهش بگو تراپی هم بره شاید نیاز به یه آدم داره برای حرف زدن 

اگه زیاد برات مهم نیست رابطه بگو من مشکلات خودمو دارم و لطفت باهام در تماس نباش

خوب کردی عزیزم  بنظرم اگه دوسش داری باهاش اول روراست باش بگو برای زندگی خودتم خوب نیستم اینقدر ...

وا گفتم بهس برو دکتر بهش برخورد 

خ ناراحتم من ی دوستم درسته که دوست مهمه اما من از صبح تا شبببببببب دوست ندارم ناله بشنوم مشکل داری برو ی تراپی 

وا گفتم بهس برو دکتر بهش برخورد  خ ناراحتم من ی دوستم درسته که دوست مهمه اما من از صبح تا شببب ...

بنظرم دیگه جدی کات کن 

کدوم دوستی از نظر دوستش ناراحت میشه الکی 

والا منم به دوستام میگن برن خیلی هم با آغوش باز میپذیرن 

2706