2733
2734

بابام امروز کلیی دعوام کرد سر اینکه چرا خرج کردی برا کنکورت و... 

و بدی مامانم گفت کلی 

انگار ی آدم دیگه شده بود من اعتقادی به طلسم و اینا خیلی ندارم ولی نکنه اینجوری شده 

قشنگ میخاست بزنتم من هیچی نگفتم

چیکار کنم چ دعایی بخونم درست بشه اوضاع خاهش میکنم کمکم کنین 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

وای منم همش بحث دارم باهاشون سر کنکور خودشون کافی نیستن طایفشونم اذیتم میکنن

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
وای منم همش بحث دارم باهاشون سر کنکور خودشون کافی نیستن طایفشونم اذیتم میکنن

آره منم بابام میگه چرا خونه مامانبزرگت این هفته نرفتی ولی اینجوری نبود اصلا 😭

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره منم بابام میگه چرا خونه مامانبزرگت این هفته نرفتی ولی اینجوری نبود اصلا 😭

منم مامانمینا ک همش مهمونی میکنن درک نمی کنن 

اون وقت میخوان برن بیرون منو نمی‌برن به همه جارو زدن داره درس میخونه در حالی ک من گفتم به کسی نگن 

عصابم و خورد کردن 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
منم مامانمینا ک همش مهمونی میکنن درک نمی کنن  اون وقت میخوان برن بیرون منو نمی‌برن به همه جارو ...

چقد من 

منم میگم نگین ب کسی استرس میگیرم. میگن 

بابا برو دانشگاه آزاد یا پیانور چیه این کنکور اگ بخوای مهاجرتم بکنی نمیخواد ۶۰۰ میلیون پیاده شی

وقتی انقدر تلاش کردم براش 

بعدشم مشکل اصلیم الان شرایط خانوادگیمه ک حل بشه 

چقد من  منم میگم نگین ب کسی استرس میگیرم. میگن

اره منم مثل توهمخیلی اذیتم میکنن با این کاراشون اصلا نمی زارن بخونم

2740
وقتی انقدر تلاش کردم براش  بعدشم مشکل اصلیم الان شرایط خانوادگیمه ک حل بشه

تو ایران فرقی نمیکنه چه دانشگاهی باشه مدرک همون مدرک اره قدیم مسخره میکردن بری ازاد یا پیام‌نور الان دیگ اینجور نیست پرتلاش ترین دانشجو ها هستن رشته حقوق روانشناسی مهندسی پزشکی و‌.. تو این دانشگاها من خودم دارم الان روانشناسی میخونم دیگ میبینم استادا چقدر سختگیری می‌کنن در هر صورت مشخصه که بخاطر اسم دانشگاه دولتی میخوای واردش بشی وگرنه اگه دنبال پول و شغل خوب بودی اصلا نباید درس بخونی ما ک داریم تو دانشگاه آزاد درس میخونیم همزمان زبان میخونیم ک بریم ایتالیا بورسیه فول فاند بگیریم لذتش ببریم همونجا یا کشورای خارجی موندگار بشیم اون وقت یکی میاد واسه دانشگاه دولتی اینجوری زجرکش میشه ما خندمون میگیره واقعا میخوای زجر بکشی واسه هدف درست زجر بکش حداقل دانشگاه های خارج باشه بتونی بمونی نه اینکه لیسانس گرفتی بری ناخونکار بشی اینم بهت بگم خودم ۱/۵ پشت کنکور موندم تازه فهمیدم تو مملکت چخبره. تو هم مثل من گول کنکور مسخره بازی و مافیاش نخور پاشو برو زبانت بخون یه رشته ای برو زود اپلای کن ویزات اومد برام دعا کن تمام شد رفت

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️