2733
2734
عنوان

پستچی بستمو داده به یکی دیگه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 43 پست

یه بارش پیدا کردم داده بود خونه بغلی خود طرف زنگ زد بهم گفت پستچی اشتباهی اورده داده به من من شمارت رو از رو جعبه برداشتم زنگ زدم بهت منم گفتم دستت درد نکنه رفتم گرفتم ازش

یه بار دیگه پیدا نشد به خود فروشنده گفتم یه بار دیگه برام پست کرد

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم زدم فقط اسمشو نوشته شماره نداره

همون اسم شو برو اداره پست بگو برات پیگیری کنن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731
فردا جمعست به نظرت میشه رفت؟

نه شنبه برو

اونجا میگن تحویل کی دادن یا شماره پست چی رو میدن باهاش حرف بزنی بپرسی.

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
همین بدبختی اینجاست شماره نزده

مگه میشه خوب بگرد 

پیام شکایت نوشتی براشون ؟؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740

یه بار بسته منو اشتباهی تحویل جای دیگه دادن اون طرف فکر کرده مال خودشونه گرفته بعد که فهمیده بودن سفارشات خودشون نبوده به تلفنم که رو بسته بود زنگ زد ادرس گرفت بسته رو اورد

نه !! میگم نوشته تحویل گیرنده داده شده تمام شد و رفت😭

بعضی وقتا الکی میزنه تحویل داده شده. بعد میاره

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

منم یبار بستمو داده بودن یکی دیگه

زنگ زدم فروشگاهی ک بسته خریدم و گفتم بسته من دستم نرسیده اونام گفتن اداره پست اشتباه کرده گفتم من ب اداره پست پول ندادم بشما دادم شما برید از پست شکایت کنید

اونام پول منو ب کارتم زدن

اره برای من دو بار این طوری پیش امد

بعد چیکار کردی

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2706