2733
2739
عنوان

پستچی بستمو داده به یکی دیگه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره نوشتم فقط اسم یارو هست 

عه عکس از صفحه بفرست ببینم شاید بشه با اسم پیداش کرد 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731

بزن روی مشاهده اطلاعات نامه رسان 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

شماره پست چی رو تا سایت نمی نویسن ولی اسمش هست بری اداره پست شمارشو بهت میدن یا خودشون پیگیری میکنن که بسته رو تحویل دادن یا نه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738
شماره پست چی رو تا سایت نمی نویسن ولی اسمش هست بری اداره پست شمارشو بهت میدن یا خودشون پیگیری میکنن ...

بدبختی اینجاست فردا تعطیله جمعست نمیتونم برم اونجا ... تا شنبه هم که دیگه معلوم نیست چه بلایی سرش اومده استفاده شده یا نه

همون روی مشاهده اطلاعات که زدم فقط اسمشو اورده

برای منم همین بود آورده بودن من نبودم  خودش بازم پیگیری کرد که نمیخوای بسته رو پس بدیم مبدا 😂😂😂

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
بدبختی اینجاست فردا تعطیله جمعست نمیتونم برم اونجا ... تا شنبه هم که دیگه معلوم نیست چه بلایی سرش او ...

احتمالا اوردن و بهت زنگ زدن نبودی برگردوندن اداره پست 

اگه تو تماسهات شماره ناشناس هست میتونی پیداش کنی وگرنه باید تا شنبه صبر کنی

بابا من صبح تا حالا خونه بودم هیچکس نیومده اصن!!

شنبه پیگیری کن ان شاءالله پیدا میشه