2737
2739

همبشه عاشق رشته زبان بودم خانواده گفتن مهندسی صنایع برو می دونم شغل نداره زبتن  ولی باور کنید مهندسی صنایع هم نداره یه چند مدت ریاضی تو غیر انتفاعی درس دادم الان بیکارم .لیسانسم رو دولتی خوندم ولی فوق لیسانسم رو غیر حضوری خوندم. زبانم رو هم شایدغیر حضوری بخونم. با دخترم کنکور بدم ببینم قبول میشم یا نه😍

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

زبان که کنکور نمیخواد برو ۶ ماه خصوصی مثل بلبل حرف میزنی

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست دارم مترجمی برم

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

۶ماه خصوصی واقعا کافیه؟ 

اگه باهوش باشیم و زود هم مطالب رو یاد بگیریم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
چه جالب و قشنگ😄😍 دوتایی بهم انگیزه درس خوندن میدید

آره😍

2740
۶ماه خصوصی واقعا کافیه؟  اگه باهوش باشیم و زود هم مطالب رو یاد بگیریم

ممکنه کافی باشه ولی من زمان مدرسه ۴ سال رفتم کلاس زبان خیلی یاد نگرفتم شاید چون خصوصی نبوده

چه انگیزه ای ماشاءالله چشم بد به دور 🥰❤️ به نظرم تجربی دوست داشتید بخونید پزشکی یا دندون قبول شین سخته ولی خوب اگه قبول شین ارزش داره واقعا

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
ااا منم ارشد صنایع دارم عزیزم چرا میگی شغل نداره تمام کارخونه ها و شرکت و بانک ها میخوان صنایع رو ...

نه بابا شغل پیدا نمیشه تو یه شهرستان کوچولو ام

ولی جدا از اینا کلا دوستش ندارم به زور خانواده عمرم رو هدر دادم

۶ماه خصوصی واقعا کافیه؟  اگه باهوش باشیم و زود هم مطالب رو یاد بگیریم

اره من رفتم جواب بود 

البته من استادم نیتیو اسپیکر بود

سطح خودمم واقعا صفر بود 

تازه ۶ ماهم کمتر من ماه چهارم دیگه راحت فرندز میدیدم

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
ممکنه کافی باشه ولی من زمان مدرسه ۴ سال رفتم کلاس زبان خیلی یاد نگرفتم شاید چون خصوصی نبوده

نه اونجوری خوب درس نمیدن برای مکالمه 

منم رفتم ولی خصوصی فرق داره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
چه انگیزه ای ماشاءالله چشم بد به دور 🥰❤️ به نظرم تجربی دوست داشتید بخونید پزشکی یا دندون قبول شین س ...

مرسی😍❤🤝

به تجربی علاقه ندارم  بچه هم بودم نداشتم😭

اره من رفتم جواب بود  البته من استادم نیتیو اسپیکر بود سطح خودمم واقعا صفر بود  تازه ۶ ...

مکالمه هم خوب بودی بعد این مدت؟ 

درحدی هست که مثلا بشه توی ایلتس نمره گرفت؟

2706