2733
2734
عنوان

دلشکسته و سرد شدنم‌ از شوهرم

201 بازدید | 10 پست

ده سال پیش که ازدواج کردم شوهرم اینقدررر سرد بود تو‌مهمونی ها دور همی ها منم پرررر شور و پر سر وصدا 

خانواده شوهرمم از اون ادمان که سفره زنونه مردونه جدا پهن میکنن.خونشون میرفتیم مهمونی فقط باید کنار خانمها میشستیم

هنوزم همینجورن مثلا یه بار یه سفره رو‌باهم پهن کردن من نشستم پیش شوهرم،مادرشوهرم با ناراحتی گفت حیا کن بیا اینطرف.

برعکس خونواده ما واجب بود زن وشوهر حتما کنار هم بشینن منم که خیلییییی دوست داشتم شوهرم بشینه پیشم ومهمونی های خونواده من که میرفتیم شوهرم هی گیر میداد بهم درست بشین 

دوغ برندار دستت پیدا شد چرا شوهر فلانی جلوی‌تو نشست 

یا مثلا میگفتم ته دیگ میخوری ناراحت میشد بعد تو‌خونه بهم میگفت تو جلب توجه میکنی چرا جلوی بقیه برای من ته دیگ گذاشتی با این که همه مون همینجور بودیم ویه چیز عادی بود و دیگه کم کم سعی کردم با فاصله ازش بشینم بعد از چند سال من میرفتم اخر سفره با اینکه همه میگفتن برو بشین پیش شوهرت من بهونه میوردم نه من دیگه نشستم نمیتونم بلند بشم اینجا راحتم

.الان دوسه ساله هرچی مهمونی خانواده من دعوت میکنن میاد ولی منت میذاره یا نمیاد میگه از فامیلات بدم میاد دوس ندارم بیام خسته میشم ومنم همه جا میرم مهمونی هاشون رو 

حتی اگه بدمم بیاد هیچی نمیگم 

منم به یه ادم ساکتی تبدیل شدم که حتی حوصله یه مهمونی کوچیک رو هم ندارم 

مثلا امروز شوهرم عمه ام زنگ زد به شوهرم دعوت کرده شوهرم گفت میریم من گفتم نه من نمیام وخودم به عمه ام زنگ زدم ما نمیایم

شوهرم بهتر شده تو خونواده خودش هم هی میاد پیشم میگه بیا پیشم بشین سر سفره من دیگه نمیتونم از بس جلوی همه خوردم کردن دیگه راحت نیستم وقتی باهاش میرم جایی استرس میگیرم تپش قلب میگیرم دوست دارم خونه باشم 

حتی جدیدا خونه بابام هم نمیذارم بیاد

چیکار کنم دلم دیگه نرم نمیشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

آخ عزیزم واقعا یخته

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

اووووه خیلییییییییی عقب مونده بودن از نظر فرهنگی که سر سفره نشستن هم برنامه داشتید شماها 

حاالا خوبه باز با تو گشته یخورده ادم شده

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم شرایط تورو دارم با یع مدل دیگه

شوهر من از بس سر هرچیزی هرجا بودیم منو کوچیک کرده و داد زده سرم دلم نبست هیچجا برم باش

گاهی میرم خونه مامانم ولی ظوری برنامه شو میچینم ک شوهرم نیاد

هرجا میرم کوفتم میکنه از بس بددله

منم همین مشکلاتو دارم

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️

اینجور متحجرها به درد زندگی درارامش نمیخورن قبل عقد دیدن این چیزا رد فلگ محسوب میشه اما حیف که قبلش چشمارومیبندین بعد باز میکنین

سفره جدابرای زن و مرد !!!!!!! چطوری با همچین پدیده هایی وصلت میشه کرد

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اینجور متحجرها به درد زندگی درارامش نمیخورن قبل عقد دیدن این چیزا رد فلگ محسوب میشه اما حیف که قبلش ...

قبل از عقد خیلی چیزا مشخص نیست

بعضی چیزا یک سال بعذ عروسی مشخص میشه

حتی کسانی هم که باهم دوستن یا رابطع ازاد دارن بعد از مدتی تو زندکی مشترک چیزایی رو مبفهمنا 

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️
2740
قبل از عقد خیلی چیزا مشخص نیست بعضی چیزا یک سال بعذ عروسی مشخص میشه حتی کسانی هم که باهم دوستن یا ...

یعنی تونامزدی یکبار عم نرفتن خونه اینا ببینن سفرشون جداست؟همین یه قلم کل فرهنگ خانوادشونو لو میداده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اینجور متحجرها به درد زندگی درارامش نمیخورن قبل عقد دیدن این چیزا رد فلگ محسوب میشه اما حیف که قبلش ...

ماهایی که ازدواجمون سنتی بود اینجور مشکلات پنهان میمونه

به عقل جن هم نمیرسه رفتارشون

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
یعنی تونامزدی یکبار عم نرفتن خونه اینا ببینن سفرشون جداست؟همین یه قلم کل فرهنگ خانوادشونو لو میداده

نه خییلییییی حساس بودن حالا ما خودمونم مذهبی بودیم ولی نه دیگه اینقدر خشک