2737
2734
عنوان

امروز برای اولین بار میخوام برم آرایشگاه + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 32 پست
خدا کنه بتونن این مدلی در بیارن  ممکنه نتونن؟ 😬

حواست باشه شبیه ایناروس نشی

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا کمرم 

منم اسفند۱۴۰۱ موهامو دقیقا همینجوری کوتاه کردم ولی جلوی موهام رو مثل عکس کوتاه نکردم

موهام تا روی باسنم بود با اینکه خیلی ضعیف شده بود موهام ولی بعدش خیلی پشیمون شدم. اصلا این کارو نکن از من به تو نصیحت. بی شوخی حرفمو جدی بگیر من اگه برمیگشتم به عقب موهامو تا وسط کمرم کوتاه میکردم اونم چون خیلی کم پشت و ضعیف شده بود نه اینکه یهو کوتاش کنم. درسته الان خیلی مده خیلیا اینجوری کوتاه میکنن ولی گول نخور. ظاهرش تمیز و مرتبه باطنش اینجوری نیست😂 برای اینکه موهات صاف وایسه کلی دنگ و فنگ داری

بازم اگه دوست داری انجامش بده که بعدا حسرتشو نخوری خب؟ اگه میدونی بعدا میگی کاش کوتاه کرده بودم بکن یه تنوعی هم میشه

خلاصه اینم از تجربه من

راستی یه چیزی اگه ریزش مو داری با کوتاهی درست نمیشه

2738
منم اسفند۱۴۰۱ موهامو دقیقا همینجوری کوتاه کردم ولی جلوی موهام رو مثل عکس کوتاه نکردم موهام تا روی ب ...

یعنی ممکنه پشیمون بشم منم ؟ 🥺

چون من کلا موهامو خیلی ساله که بلند نگه داشتم 

خواستم یه تنوع بدم 

از طرفی میگم نکنه به این قشنگی نشه 

و از طرفی میگم شاید پشیمون بشم بعدش ☹️

پس نمیرم 🤧

یعنی ممکنه پشیمون بشم منم ؟ 🥺 چون من کلا موهامو خیلی ساله که بلند نگه داشتم  خواستم یه تنوع ...

من همون موقع که رفتم تو ارایشگاه موهامو نشون دادم همشون گفتن واییییی حیفه موهاته نکن و فلان... ولی من کرمم گرفته بود با اینکه خیلی دو دل بودم ولی کوتاش کردم. همونجا یکی از ارایشگرا بهم گفت پشیمون میگی مو به این بلندیو یهو تا گردن کوتاه کنی گول نخور😂🤦🏻‍♀️

وقتی هم کوتاش کرد انقدر گریه کردم که نگو بعدشم که اومدم خونه رفتم حموم دست کشیدم تو موهام تازههه فهمیدم چه غلطی کردم

رفتم حموم فکر میکردم موهام بلنده یهو دست کشیدم توش دیدم کوتاهه دنیا دور سرم چرخید😂🥺

همه هم بهم میگفتن بهت میاد یه تنوعی هم شد خوبه ولی دیگه هیچوقت همچین کاری نمیکنم

من همون موقع که رفتم تو ارایشگاه موهامو نشون دادم همشون گفتن واییییی حیفه موهاته نکن و فلان... ولی م ...

کلا منتفی شد پس 😬😄

کوتاه نمیکنم چون میدونم خیلی پشیمون میشم بعدش 🤧

نگا اگه میدونی الان انجامش ندی حسرتش میمونه رو دلت برو انجامش بده... یا بعدا شاید بگی کاش انجامش میدادم شاید بهم میومد... یا اگه میدونی مثلا دو سال دیگه میری کوتاه میکنی همین الان برو

بعضی خانما موی کوتاه بیشتر بهشون میاد

2706