2733
2734
عنوان

بعد ۳ سال پیام داد😐

426 بازدید | 27 پست

چ اوسکوله واقعا فکر کرده من جوابشو میدم؟؟!!!!!

بعد دو نیم ۳ سال بهم پیام داده

عجبا!!!

میخام اصن پیامشو سین نزنم،چطوره؟؟؟

یا سین کنم هیچی نگم،این بهتره نه؟!

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سین نکنی باحالتره

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

چی گفته

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
سین نزن اصنن

راستش خیلی بدم میاد پیام سبن نزده داشته باشم انگار یچی روم سنگینی میکنه

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

جواب بده به نظرم طرف با خودش کلنجار رفته تا پیام بده 

اگه هم نمیخوای جواب بدی سین نزن 

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️
کسی که یبار رفته راه رفتنو خوب بلده دبگه خود دانی

من قیافشم دیگه درست یادم نیس

حتی صداشم یادم رفته چجوری بود

این اوسکوله والا😆

2706