2737
2734
شوهرم همه چیز برامون تهیه میکنه از بهترینش خوراک پوشاک،مسکن هر روز بیرون دور دور هر چی دلم بخواد ...

میشه مثال بزنی تو چه چیزایی تفاهم ندارید؟ چه چیزایی مهمه که تفاهم باشه؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من راضی نیستم 

نقطه مقابل همیم 

دوتا عالم جدا سیر می کنیم هر کدوم 

ولی 

از ازدواجمون بچه های خوبی بوجود اومدن 

بچه هامو همهههه حسرتشون میخورن 

نمیدونم دیگه 

بنظرم همه چی باهم نمیشه 

من میخام صبرکنم بچه هام مستقل بشن خیالم راحت شه بذارم برم

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
نه   انگار شخصیت نقی معمولی از روی شوهر من کپی کردن دقیقا همینقدر زبون نفهم بی منطق رو اع ...

😂😂😂😂😂

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

نامردااا  همرو بردین یکی برای من نزاشتین 😂😂😭😭

نیمه گمشده منو کجا بردین 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2738
نامردااا  همرو بردین یکی برای من نزاشتین 😂😂😭😭 نیمه گمشده منو کجا بردین

میاد نگران نباش

نه   انگار شخصیت نقی معمولی از روی شوهر من کپی کردن دقیقا همینقدر زبون نفهم بی منطق رو اع ...

😂😂😂 خوبه ک

ب خودشم گفتی البته با شوخی؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
نفهمیدم چی میگی  یعنی چیکار میکنه؟؟

داد میزنه صداشو بالا میبره مثلا بابام یا داداشم مامانم هرکدوم حرفی بهش بزنن سریع جوابشونو میده اصلا خجالت نمیکشه بگه که من خونه اینام بهشون زحمت میدم پررو و بی چشم و روئه داداشم چند بار خواسته گوشش بپیچونه بخاطر من تحمل میکنه همش به مامانم میگه تو این داماد پررو کردی بهش رو دادی انگار ما خونه اینیم اینجوری باهامون رفتار میکنه😔

میاد نگران نباش

خداکنه  🥲

از بس نیومده ک منم گمشدم 

2706