2737
2734
عنوان

ذهنیتتون راجب پرستارها چیه؟

137 بازدید | 13 پست

واقعیت رو بگید هرکسی در ذهن خودش یک ذهنیتی راجب هر شغلی داره شما چه دیدگاهی راجب پرستارها دارید از هرلحاظ

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

مشابه کارمندا

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زحمت کش همیشه ناراضی 

اکثر اوقات خسته

و با جمله ما از همه پیرا ها بالاتریم دائما در حال بحث با بقیه پرسنل بیمارستان

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2740
آدمايي كه تو بيمارستان ها دور هم جمع ميشن و دختر و پسر با هم لاس ميزنن . بهيارها تو بيمارستان زحمت م ...

چه ذهنیت بدی دارین.انشالله هیچ وقت کارت به بیمارستان نکشه

آنچه ازسرگذشت...شد سرگذشت! حیف بی دقت گذشت،اما گذشت. تاکه خواستیم یک دو روزی فکر کنیم، بر در خانه نوشت:"درگذشت".🍂🥀🍁
آدمايي كه تو بيمارستان ها دور هم جمع ميشن و دختر و پسر با هم لاس ميزنن . بهيارها تو بيمارستان زحمت م ...

من خودم این طرز فکرو ندارم 

ولی احسنت طرز فکر نود و نه درصد جامعه رو بیان کردی 

استار اینو بخونید همینه