2733
2739
عنوان

کسی رو دیدید از ازدواج با عشق اش پشیمون شده باشه؟ اکر اره بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 97 پست
 خب میشه تعریف کنی بگی چجوری عاشق هم بودید؟ بعدش چی شد که پشیمون شدی

اینقد عاشق ک بجاش من درد میکشیدم از درداش.بارها ب خاطرش از رو خودم ک هیج همه گذشتم.با کاراش کاری کرده گاهی ک میره تو دلم میگم خدایا میشه برنگرده.میدونم مدرو مادر داره و اولاده ولی دل منه اولادو ۱۵ ساله خون کرده با ندونم کاری‌اش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میدونی گذر زمان آدمو تغییر میده  من خودم خیلی عاشق یه پسر شده بودم چند سال درگیرش بودم ولی ...

واقعا کامل ازبین رفت؟ بعد از چند سال؟

یعنی دلتم تنگش نمیشه؟ یا مثلا اگر کنار یه خانوم دیگه ببینیش درد نمیکشی؟

واقعا کامل ازبین رفت؟ بعد از چند سال؟ یعنی دلتم تنگش نمیشه؟ یا مثلا اگر کنار یه خانوم دیگه بب ...

دوسه بار کنار یه خانوم دیدمش ولی دیگه برام مهم نیست

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2731
 واقعا کامل ازبین رفت؟ بعد از چند سال؟ یعنی دلتم تنگش نمیشه؟ یا مثلا اگر کنار یه خانوم دیگه بب ...

اصلا دلم تنگ نمیشه تازه دلم میخواد دیگه هیچ وقت نبینمش 

باور کن اگه جایی باشه که بدونم صد در صد اونم اونجاست اصلا نمیرم

اصلا دلم تنگ نمیشه تازه دلم میخواد دیگه هیچ وقت نبینمش  باور کن اگه جایی باشه که بدونم صد در ص ...

یعنی متنفر شدی ازش؟

میشه بپرسم چجور از اون همه عشق الان اینجوری شده؟

یعنی متنفر شدی ازش؟ میشه بپرسم چجور از اون همه عشق الان اینجوری شده؟

تنفر ن ولی دیگه برام مهم نیست عین یه آدم معمولی برام فقت دوس ندارم ببینمش که برام یادآور گذشته بشه 

خودش باعث شد با رفتارش

خب علت طلاقشون چی بوده؟ 😥 یکم تعدیف کنن بگو چقدر عاشق بودن مگه  بعدش چی شد

تو روی خونواده هاشون وایستاده بودن اخرش با کلی مخالفت ازدواج کردن،تهش پسره معتاد شد و بدهی بالا اورد افتاد زندان دختره هم با ی بچه طلاق گرفت و الان داره کار میکنه بچشو بزرگ میکنه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2740