2752
2734
عنوان

کسی رو دیدید از ازدواج با عشق اش پشیمون شده باشه؟ اکر اره بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 97 پست
یادش به خیر یه همکلاسی داشتیم....نامزد کرد....نامزدش میومد دنبالش توی دانشگاه....اینقدر این دختر خو ...

وای یا خدا  چرا دنده هاشو شکست؟

یعنی پسره دوسش نداشت؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چرا؟  علت طلاقشون چی بود؟

نمیدونم ولی دختره تمام مهریشم از خانواده پسره گرفت حتا مجبور شدند یه زمین که مال بابا مامان پسره بود بفروشند تا مهریش جور بشه

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
صادقانه بدم میاد ازش همیشه هم بهش میگم نزاشت دانشگاه همو تموم کنم نمیزاره درآمدی داشته باشم همش تو خ ...

خب مگه نمیشناختیش قبل ازدواج؟

میشه بپرسم چرا چند سال از خدا میخواستیش؟ مگه مانع داشتید که تو دست به دامان خدا بودی؟

بله  چون چشم شون رو باز نکردن تحقیق نکردن خانواده پسره رو  بعدا بد دل و دست بزنم داشت&nb ...

یعنیتا قبلش مشخص نبوده چه جوری بودن؟  الان دختره دیگه دوسش نداره؟

چرا خب مگه شوهرت چجوریه؟ یعنی واقعا صادقانه دیگه شوهرتو دوسش ندازی؟

از وقتی واقع بین شدم منطفی شدم دیدم شوهرم اصلا اون ادمی نیی ک نشون میداد 

در اصل من اشتباه کردم 

عشق ب تنهایی کافی نیس 

صادقانه دیگه دوستش ندارم

نمیدونم ولی دختره تمام مهریشم از خانواده پسره گرفت حتا مجبور شدند یه زمین که مال بابا مامان پسره بود ...

اوه اوه تا اینحد احتلاف پیدا شده بود؟، مگه نمیگی خوده دختره خیلی عاشق بوده چرا ایجور شد اخرش

اوه اوه تا اینحد احتلاف پیدا شده بود؟، مگه نمیگی خوده دختره خیلی عاشق بوده چرا ایجور شد اخرش

خب میدونی گذر زمان آدمو تغییر میده 

من خودم خیلی عاشق یه پسر شده بودم چند سال درگیرش بودم ولی خب با گذر زمان عشقم نصبت بهش از بین رفت

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2706