2733
2734
عنوان

کسی رو دیدید از ازدواج با عشق اش پشیمون شده باشه؟ اکر اره بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 97 پست
دیدم چون هردوطرف یا حداقل یکی از طرفین خودخواه بودن عشق خیلی فداکاری‌میخواد با منم منم نمیشه حفظش ...

بعد چند وقت طلاق گرفتن؟ حالا بعنی واقعا عاشق بودن؟  یا صرفا از هم خوششون میومد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم بیشتر میشه تعریف کنی؟ مثلا بگی چقدر عاشق معشوق بودن؟ بعدش چی میشه تصمیم به طلاق میگیرن؟

بعدش میرن تو خانواده هم می بینن اختلاف فرهنگی دارن.می بینن نمی تونن با مثلا اخلاق مادر طرف کنار بیان.نمی تونن برن یه شهر دیگه واسه زندگی و....نمی تونن با بی پولی طرف بسازن نمی تونن تو خونه مادرشوهر زندگی کنن و...

بله خودم 

دلیلشم این بود عشق کور و مرم مرده بود وشم رو واقعیتا بسته بودم 

فکر میکردم عشق کافیه 

یعد از چار سال دوستی و ۵-۶سال زندگی نشترک تازه ب خودم اومدم فهمیدم بعله  اب از سرم گذشته 

2731
چندتاشون بودن توی فامیل طلاق گرفتن

عاشق معشوق بودن یعنی؟

ـمیشه تعریف کنی داستان یکیش که جالبه؟ که مثلا چجور عاشق و معشوث بودن  بعدش چی میشه که طلاق میگیرن؟

2738
کسی رو دوست داشته باشیم دلیل نمیشه میتونم زندگی خوبی هم باهاش داشته باشیم هیچ وقت دوست داشتن کافی ن ...

حالا کسی رو هم دیدید عاشق بوده بعد ازرواج طلاق گرفته؟

اره من دیدم 

دوست خواهرم عاشق یه پسری بود یعنی زیادا ولی پسره نمیخاستش دختره خیلییی تلاش کرد حتا با مامان پسره هم دوست شده بود می‌گفت بیا منو برا پسرت بگیر تا آخرش ازدواج کردند و بعد ده سال جدا شدند

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
بله زیاد دیدم که اولش میگفتن عاشقشم و با همه مشکلات کنار میام، بعدش دیدن زندگی با چیزی که تصور میکرد ...

وای خب چرا؟ علت طلاق اش چی بود؟ یعنی سوهرشم عاشقش بود یا فقط خانومه دوسش داش

2706