2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب داد بیداد نکن خشمتو کنترل کن

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان | اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱
2740
یه دمنوش گرم بخور ارامش بخشم هست اگه خونه ای سعی کن ۱ساعت بخوابی اروم شی

امروز داد نزدم مال دیروزه ..انقد دلم میخاد یه زن ساکت و آروم باشم و بیخیال نمیتونم لعنتیی.همش حرص جوش میخورم و عصبی میشم 

2706