2737
2734

سلام دوستان کسی نذر برای نینی دار شدن کرده و جواب گرفته باشه 

من میخوام اگه خدا بهم بچه بده اگه پسر شد امیر عباس  یا ابولفضل بزارن اسمشو چون نذر حضرت عباس میخوام بکنم ولی اگه دختر شد شد چی بزارم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نماز امام رضا خیلی جواب میده هر حاجتی داشته باشی بخون جواب میگیری خودم جواب گرفتم ولی مداومت کردم و ...

میشه بگی چه جوریه

چند مدل نماز تو نت هس 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
2731
میشه بگی چه جوریه چند مدل نماز تو نت هس 

عزیزم من ی خوردش میگم بزنید ت نت و بخونید ک اشتباه نشه دو رکعت رکعت اول حمدو ایتالکرسی و دوم حمدو قدر و بعد از اتمام قران ب سر میگیری دو خط دعا میخونی و چهارده معصوم و باس بگی بزنید داخل نت کامل ترش ببینید....داخل اذان مغرب من میخوندم فقط ادامه بدید تا جواب بگیری حتما جواب میده 

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
عزیزم من ی خوردش میگم بزنید ت نت و بخونید ک اشتباه نشه دو رکعت رکعت اول حمدو ایتالکرسی و دوم حمدو قد ...

مرسی از راهنماییت عزیزم 

انشالله حاجت رواباشی💚

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚