2733
2734
امسال قبول میشی و یکی خیلی دوستت داره و قصدش جدی هست و میاد خواستگاریت 

راستی عزیزم یچیزی

باهام قهره کی بهم پیام میده ؟ امروز میده دیگه؟

من پیش قدم بشم یا بمونم خودش پیام بده

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
خانومی ممنون که وقت گذاشتی برای کار و ازدواج منم میشه بگی؟

کآرت خیلی خوب پیش میره و ازدواج خوبی داری ولی یکی میاد برات که حس میکنم زیاد دوستش نداری ولی آدم خوبی هست برا ازدواج 

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی عزیزم یچیزی باهام قهره کی بهم پیام میده ؟ امروز میده دیگه؟ من پیش قدم بشم یا بمونم خودش پیام ...

بزار خودش بهت پیام میده امروز یا فردا

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
2731
@خانمخوشگله     عزیزدلم حس میکنی حس شخصی که تو ذهنمه به من چیه؟؟

جدی نیست برا سرگرمی دوستت داره

پس من اصن اصلا پیامی ندم ؟ خودش الان پشیمونه یا وقتی بیاد طلبکاره

پشیمون هست ولی جلوت طلبکارانه هست و بروز نمیده

شهر زیاد دور نمیفتی اطراف میری.حس میکنم خیلی ساده و مهربونی و زود گول میخوری ولی قلب پاکی داری دست د ...

عزیزم یچیز دیگه ببخشید زیاد سوال پرسیدم 

تایمممو الان بیشتر بدم به معدل یا همون کنکور؟ کدومش کمک کننده تره واسم که تایم بیشتریو صرفش کنم از کنکور اردیبهشت به بعد

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
میشع منو بگی  کار پیدامیکنم؟ چه کاری؟ با کسی وارد رابطه میشم؟

کار الان نه ولی شاید تا آخر امسال و سال دیگه نه با کسی نمیری تو رابطه حس میکنم از مردها بیزاری و یک شکست خیانت دیدی

عزیزم یچیز دیگه ببخشید زیاد سوال پرسیدم  تایمممو الان بیشتر بدم به معدل یا همون کنکور؟ کدومش ک ...

برا کنکور بیشتر تلاش کن

خدایی هرکی بفهمه دلیل قهرشو و بحثشو از خنده دل درد میگیره

حس میکنم مغروره و خودش زیادی دست بالا میگیره

کآرت خیلی خوب پیش میره و ازدواج خوبی داری ولی یکی میاد برات که حس میکنم زیاد دوستش نداری ولی آدم خوب ...

برای کارم یکی سنگ میندازه با شخصی میخوام استارت کارمو بزنم نمیزاره میخوام ببینم انجام میشه بعددباعث پشیمونی اون شخص نمیشه ؟کی از دستش رها میشم همیشه همه برنامه هامو به میزنه اذیت بسیار زیاد و دشمنی حتی نمیشناسمش درست