2733
2734

آره ۱۵  سالگی نامزد کردم ۱۷ عقد ۱۸ عروسی خودم الان ۲۰ همسرم ۳۰ اول زندگی خونه و ماشین داشت در حد متوسط

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ۱۸ سالم بود ۱۹ عقد کردیم 

هیچی 😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731

خودم نه ولی پسر عموم 20 بود زنش 19  پدرش پولداره همه چی واسش خریده وگرنه خودش الان هیچی نداشت

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738

اینکه چیا داشتیم رو خیلی دوست ندارم بگم 

چون ممکنه کسی خودشو مقایسه کنه و مقایسه اشتباهه 

ولی خودم وقتی با همسرم آشنا شدم ۲۰ سالم بود 

برای خانواده ما ازدواج و آشنایی توی ۲۰-۲۱ سالگی خیلی زود بود 

همسرم هم اون موقع که آشنا شدیم ۲۵ ساله بود 

الان تقریبا ۹ سالی هست که با همیم 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
2706