2733
2739

اگر آره از چند سالگی و اینکه اول زندگی چیا داشتید؟سن همسرتونم بگید

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜

آره ۱۵  سالگی نامزد کردم ۱۷ عقد ۱۸ عروسی خودم الان ۲۰ همسرم ۳۰ اول زندگی خونه و ماشین داشت در حد متوسط

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ۱۸ سالم بود ۱۹ عقد کردیم 

هیچی 😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2728

خودم نه ولی پسر عموم 20 بود زنش 19  پدرش پولداره همه چی واسش خریده وگرنه خودش الان هیچی نداشت

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740

اینکه چیا داشتیم رو خیلی دوست ندارم بگم 

چون ممکنه کسی خودشو مقایسه کنه و مقایسه اشتباهه 

ولی خودم وقتی با همسرم آشنا شدم ۲۰ سالم بود 

برای خانواده ما ازدواج و آشنایی توی ۲۰-۲۱ سالگی خیلی زود بود 

همسرم هم اون موقع که آشنا شدیم ۲۵ ساله بود 

الان تقریبا ۹ سالی هست که با همیم 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
ازدواج توی سن کم خیلی جالب نیست بنظرم

نظرت محترمه🌷

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜