2737
2739

خیلی دلم ازش شکسته نمیدونم چرا خدا ب ما بچه داد من اصلا از این بشر بچه نمیخواستم هیچ وقت چون لیاقت پدر بودن نداره ولی با وجود جلوگیری سخت نمدونم چجوری باردار شدم خسته ام خدا خسته ام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو داداش نداری. والله من اگه خواهرم پیشم باشه. با اینکه چندین سال باهاش قهرم همچین حرفی بهش بزنه از وسط نصف

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2731
2738
تو داداش نداری. والله من اگه خواهرم پیشم باشه. با اینکه چندین سال باهاش قهرم همچین حرفی بهش بزنه از ...

دارم ولی نمیخوام خانوادم از وضع زندگیم ناراحت بشن اونا فک میکنن همه چی خوبه🙂

خدا به مامانش که شما باشی هدیه داده، یه بچه که قدر مادرش رو میدونه و برای مادرش در آینده چراغ روشن هست. خداروشکر کن

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
دارم ولی نمیخوام خانوادم از وضع زندگیم ناراحت بشن اونا فک میکنن همه چی خوبه🙂

چی بگم. 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2706