2733
2739
عنوان

این واژه‌ها برای صدا کردن شوهر یا نامزد خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4796 بازدید | 154 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بگو اخایی من🤣

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2731
بعد من میگیم حاج اقا  مردک حاج صدی  علاقه زیادی به کلمه حاج داریم در مواقع مهم و حسا ...

وای انقد بدش میاد بگم حاج آقا

ریش میذاره همیشه بش گفتم برادر بسیجی بدش اومد😂

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
2740
بم   ؟ زیادی مخففه    

اسمش بهرام 

دیگه کلمه اول و کلمه اخرشو میگم نهایت بخام احترامش بزارم اسمشو کامل میگم😂😂

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺

اونچیزهارو نمیگم،، ولی به زبون خودمون،، عاشکم و اورییم و جانم و زندگیم و نازیم وغیره میگیم،، یا به اسممون میم مالکیت اضافه میکنیم همو صدامیکنیم.. همین.. 

گاهی سرم شلوغ بشه بگه قربون دستت فلان کارو میکنی جدی که نگاش میکنمو میگم چشم سرورم،، یعنی خودت بکن،، باخنده میاد خودش انجام میده😄💜

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
وقتی خودتون دو تاهستید هرچی بگی اشکالی نداره ولی توی جمع و بیرون و اینا حتما صداش کن شوشوییم 😍

شوشوییم🥴😟

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺
جان عزیزتون نریزید سرم  ولی من ی بار ب شوهرم گفتم تاج سرم چنان خر ذوق شد ک خودم هنگ کردم این چ ...

شوهر منم خیلی دوست داره. یعنی اگه بهش بگم سرورم یا تاج سرم دیگه تو عرش سیر میکنه.

ولی من خیلی نمیتونم بگم. اسمش رو با آقا صدا میکنم.

عزیزم رو هم که جرأت ندارم بگم دخترم جفتمون رو دعوا می‌کنه میگه عزیز تو فقط منم نباید به بابا بگی عزیزم 😁 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706