2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ گونه عملی انجام ندادم جز ارتودنسی که دندونام همش نابود شد من روتین انجام میدم شبا معمولا کرم لیفت استفاده میکنم  هفته دوبار ماسک صورت یکی لایه بردار یکی ترمیم پوسته ضد آفتاب و....

2731
2738

من فیلر بینی زدم، ژل لب زدم اما طبیعی، واقعا به صورتم میاد قبلا کاشت مژه و لیفت ابرو هم کردم خیلی عالی بودن🥰🤌🏻 مخصوصا لیفت خیلی صورت رو آراسته نشون میده از هیچکدوم این کارا پشیمون نیستم

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزیزی که نظرت مخالف نظر منه، لطفا ریپلای نزن ممنون😙
خوش به حالتون منم دو هفته دیگه عمل دارم خیلی می ترسم خوب درنیاد بینیم استخوانش باریک ولی نوکش غضروفی ...

بینی من کاملا گوشتی بود

نگران نباشید خوب درمیاد

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
چرا دندونات نابود شد؟ضدافتاب رنگی یا بی رنگ؟

کرم پودر حاوی ضدافتاب به خاطر ارتودنسی دیگه دندونیم نیست که درست نکرده باشم  ازبس دندون درست کردم نابودم فعلا با یک طرفم غذا میخورم چون یک طرف دیگم دوباره درد می‌کنه وترسذا دندون پزشکی باعث شده نرم

همسرم نمیزاره لیپو ساکشن کنم  میگه دیگه بسه من فقط ژل لب . لیفت صورت . گونه گذاری . وکل کارای ن ...

لیفت صورت چه کاربردی داره

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
2706