2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محتاج نیستم خداروشکر ولی خب طبق قانون باید نفقه بده

طبق قانون میتونه چهارتا زن هم بگیره 😐

من با شوهرم میریم بیرون خرید یا رستوران یادحتی مسافرت طبیعتا شوهرم نمیذاره دست تو جیب کنم. ولی هیچوقت تا حالا خودمو نیوردم پایین که بهش بگم بهم پول بده.

نمیدونم شاید کار من اشتباه بوده.

اینم دخترم خواست اردو داشتن 

یعنی به دخترتم پول نمیداد؟؟

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731
میدونم الان خیلی ها از دستم ناراحت میشن ولی، سال ۲۰۲۴ شد و شما هنوز دارین از شوهرتون پول میگیرین. نم ...

خوب وظیفه شوهرشه..پول زن شاغل واسه خودشه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
تازه بعدشم زنگ زد که ٣٠٠ زدم به کارتت یعنی تشکر کن

رویه شما غلط بوده به نظرم بدعادت شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738
نه دخترم ١٠ سالشه به اونم هیچ چی نمیده فقط براش خوراکی تنقلات میخره لباساشم من میخرم اکثرا

واقعا اشتباه کردی عزیزم حداقل برای بچه هاتون باید میگرفتین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب زنم تو خونه داره کار میکنه بچه رو مرد ک بزرگ نمیکنه زن کلی اذیت میشه سر بزرگ شدنش از حقوق مرد ح ...

من بچرو بزرگ میکنم و تربیت میکنم چون بچمه دوسش دارم و منتی سر شوهرم نمیذارم. ازون طرف ماشین شارژی ۱۲ میلیونی که شوهرم واسش خرید و هیچوقت نگفت چرا پولشو من بدم بچه ی توهم هست. اونو شوهرم خرید بی منت اونم من غذا دادم بی منت. بچمونه چرا واسش کاری انجام میدیم باید از کسی پول بگیریم؟

خیلی غلط شده به قدریکه پولش میمونه کارتش میگه نمیدونم چیکارش کنم 

ای بابا چقدر ناراحت شدم 

میدونی انگار اونم آدم بدی نیست مردا واقعا طبق رفتار ما تربیت میشن کم کم کاش با مشاور صحبت کنی راه بذاره جلو پات 

الان به نظر من این ۳۰۰ تو منو بلد کن بگو انقدر چشبید شوهرم پول ریخت خرج کردم 🤩🤩🤩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706