2733
2734
همسرت پول خودشو پس انداز میکنه،در عوض دوست نداره شما پس اندازی از خودت داشته باشی،برا همین همه مخارج ...

دقیقا پول من وسط خرج لباس و پیتزا و شهریه بچه میشه و پول اون سکه و ماشین میشه

نه یکی دو بار بهش گفتم اهمیت نمیده به سکه اعتقاد داره فقط

توصیه من همونه که گفتم بارها هم جواب دادم حالا میخوای اونم امتحان کن 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم درکت میکنم, من خرج بچه هاشم میدم ٨٠ درصد, بچه داری?اونها با کیه خرجشون?

نه فعلا ... اگه باشه هم مشخصه دیگه اون مقدار ک میمونه و ازم میگیره رو لابد با منت دوباره میده بهم میگه خرج بچه

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
2731
نه فعلا ... اگه باشه هم مشخصه دیگه اون مقدار ک میمونه و ازم میگیره رو لابد با منت دوباره میده بهم می ...

فکر اساسی بکن به نظرم قبل بچه دارشدن ,خیلی بهت آسیب میزنه فکری و روحی بعد بچه برا خودت اصلا نمیتونی خرج کنی 

فکر اساسی بکن به نظرم قبل بچه دارشدن ,خیلی بهت آسیب میزنه فکری و روحی بعد بچه برا خودت اصلا نمیتونی ...

در تلاشم فعلا ولی خب چاره خوب فعلا پیدا نکردم

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
باحرفت موافقم ولی زنی ک بچه میاره چطور میتونه بره سرکار؟

بیشتر همکارای من بچه دارن. خیلی هاشون دو تا بچه دارن‌ یکی از همکارام سه تا بچه داره. اصلا دلیل قانع کننده ای نیس. متاسفانه خیلی از همجنسای من به این بهونه که من بچه داری میکنم پس نمیرم سر کار خودشونو راحت میکنن. منم خیلی دوست دارم خوندار باشم و سرکار نرم. ولی غرورم اجازه نمیده به شوهرم بگم بهم پول بده.

2740
بیشتر همکارای من بچه دارن. خیلی هاشون دو تا بچه دارن‌ یکی از همکارام سه تا بچه داره. اصلا دلیل قانع ...

من موافق کار کردن زنم ولی تو شرایطی ک اذیت نشه زن

کاش واسه مادرا شغلایی با ساعت کاری کم و تعطیلی بیشتر از شغل اقایون و حقوق مناسب درنظر میگرفتن ک هم زن خوشحال و بااعتناد ب نفس میموند هم جسمش خراب نمیشد هم بچه هاشو میتونست خوب رسیدگی کنه

دنیا برعکس شده برا شما  ،باید نصف نصف خرج کنید  حداقل نه همه خرج با شما باشه  

بعضی مردا میگن چون شاغلی از خونه میزنی و من رضایت دادم و این حرفا پس تو هم باید از حقوقت خرج زندگی کنی  ولی برا شوهر شما کلا انداخته رو دوش شما خرج رو اینجور ک میگید   اینجور نمیشه باهاش صحبت کنید

ببین با سیاست رفتار کن. نگو خرجای خونه با تو. ولی مثلا بیرون رفتین واسه بچه لباس بخرین تو دست تو جیب نکن. رفتین بیرون پیتزا خریدین تو نرو پای صندوق بذار اون حساب کنه. یا مثلا زنگ بزن لیست خرید بده بگو گوشت بخر ماست بخر مرغ بخر نوشابه بخر. باهاش برو بیرون مانتو بخر حتی تعارف هم نکن بذار اون بره پای صندوق. پول شارژ ساختمونو بده. پول تعویض روغن و بیمه ماشین. حالا شما اجاره خونه ندارین ولی واسه بقیه اجاره خونه رو اون بده. هیچوقت بهش نگو که اینکارارو بکنه. با سیاست برو کنار بذار اون انجام بده و عادت کنه. اینجوری هیچ منتی هم سرت نیس و خودش خودکار انجام داده و در اصل تمام مخارج و انجام داده. حالا با دخترت دو نفری رفتی بیرون یه بستنی واسش خریدی یا تنها رفتی بیرون پول تاکسی و خودت حساب کردی این که چیزی نیس. خرجای اصلی هموناییه که بهت گفتم.