2733
2734

سلام خوبین من لیسانس حسابداری دارم

من دوتا موقعیت کاری دارم که گیر کردم کدومو برم . یکی توی یه تولیدی کوچیک یه نیرو می‌خوان واسه وصول مطالبات یعنی با مشتری ها تماس بگیری و بدهی ها رو بدونی و ارتباطات خوبی داشته باشی. ساعت کاری اش هم شنبه تا پنجشنبه از ۷ تا ۴  جمعه ها هم بیکار. حقوق هم اداره کار

موقعیت دوم توی یه درمانگاه نیروی حسابدار و پذیرش میخوان. ساعت کاری هم یه روز از ۷ تا ۲ روز بعد از ۲ تا ۱۰ ولی بیکاری نداری و باید جانشین بذاری تا بتونی بری مرخصی

حقوقش هم ۱۲ و با هلال احمر هم قرارد میبندی

شما میگید کدوم بهتره کدومو برم. شما بودید کدوم رو میرفتید

خدایا امیدم تویی.نا امیدم نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درمانگاه چون یه روز در میون صبح ها و بعدازظهرها در اختیار خودته و محیط کارش هم بهتره

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]

بسته به روحیات خودتون داره من دومی رو ترجیح میدم چون خوشم نمیاد دایم با مردم سر اینکه معوقاتشون رو بیارن سر و کله بزنم

ولی یه فرضیه‌ای دارم که به نظرم توی محیط درمانی هم بیشتر در معرض بیماری ها هستی هم ممکنه کارهای بیشتر از اونچه به خاطرش استخدام شدی بهت محول بشه و نتونی از زیرش هم در بری

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740