2737
2739
عنوان

اونایی ک ب خدا اعتقاد دارن بیان

137 بازدید | 8 پست

بچه ها از بچگی بهمون یاد دادن چ ت قران چ از بزرگترا ک بشت و جهنمی هست و همه طبق اعمالشون میرن هر کدومش و تقاص کاراشونو پس میدن چ خوب چ بد 

ولی من ب این اعتقاد دارم ک همه تقاص همه کاراشو ت همین دنیایی ک هست میده 

واقعا خیلیی ب چشمم دیدم کسایی ک اسبشون میتازید و ب همه تهمت زدن یا زندگی خراب کردن و دقیقا همون بلاخا سر خودش اومد و برعکس واسه همین مراقب رفتار اهمالتون باشین دل نشکونین چون زمین گرده ب یکی ضربه بزنی روزا میگذره زمین میچرخه میچرخه و صد ضربه ب ت زده میشه 

من ب کارما اعتقاد دارم هر کی ت همین دنیا قبل از اینکه بمیره تقاص حرفا رفتاراشو میده و بعد میمیره حالا بهشت و جهنم جای خود ک هست یا ن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا تنها چیزی که از دینی دوران مدرسه یادمه اینه چون خیلی منطقی بود 

میگفت تقاص اصلی رو اون دنیا میدن چون این دنیا ظرفیتش رو نداره

کاملا هم درسته و در زندگی عینا مشاهده می کنیم

به کارما هم حقیقتا آنچنان اعتقادی ندارم خودم میترسم واسم اتفاق بیفته اگر کار خطایی کنم در حق کسی ولی بنظرم وجود نداره

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
موافقم دیدم که هر حرفی می‌زنیم چوبشو میخوریم

واقعا هم همینطوره شاید اونایی ک دل نمیرنجونن از همه بیشتر رنجونده میشن ولی مطمعنم عوضش اینا هم ی جایی خدا جواب خوبی هاشونو میده 

واقعا؟ یکی خیلی بمن بدی کرد ضربه های متوالی وحشتناکی بهم زد اخدین بارشم همین دو روز پیش بود ک یک نسبت هیلی بد بهم داد 

دلم بدجور شکست در حالی ک هق هق میکردم گفتم بهش الهی ده برابرشو بهت نسبت بون و من به چشم ببینم😔

واقعا؟ یکی خیلی بمن بدی کرد ضربه های متوالی وحشتناکی بهم زد اخدین بارشم همین دو روز پیش بود ک یک نسب ...

ب قران خودم با چشمای خچدم دیدم کسایی ک با حرفاشون رنجونده بودن دقیقا خودشون ت موقعیت من قرار گرفتن و عذاب کشیدن از حرفای دیگرون

ولی  ی چیزی خیچوقت یادم نمیره وقتی زندگیم داشت از هم میپاشید ب طلاق کسیده بودم کی خوشحال بود و کی ناراحت 

حتی کسایی ک با حرفاشون میونه دوتا خانواده رو زد و از طلاق گرفتن بقیه خوشحال میشه خودم با گوشای خودم شنیدیم 

حالا منتظر اینم خدا همون عذابایی ک من کشیدمو جلو دخترش قرار بده  چون خیلی زخم زیون میزنه

2740
 ب قران خودم با چشمای خچدم دیدم کسایی ک با حرفاشون رنجونده بودن دقیقا خودشون ت موقعیت من قرار گ ...

توی اطرافیانم زیاد دیدم که گفتن علانی بهم بدی کرد خودش توی همون شرایط قرار گرفت ولی من از خدا تنها کسب که خواستم تفاص کارشو پس بده همین بود که هنوز رخ نداده

اللته میگن نفرین خوب نیست باید بسپاری به خدا