2737
2734
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11681 بازدید | 219 پست

بجای مقرری ازتون بردن قبلنا که مقرری نداشتن دانشجو معلما ولی انگاری الان تصویب شده ازتون بردارن 

میخوان اون یکمی ک از کسریتون کم کردن تو این ۲و۳ماه جبران کنن دولت ما هیچ وقت ضرر نمیکنه

من خودم دانشجو معلم بودم بعد خوردیم به کرونا و تو خونه بودیم  وقتی خونه باشی مثلا تابستون کسری باید ۱۰درصد باشه حالا این دولت عزیز ما برای اینکه حقوق به ما نده گفت نه از این به بعد کسری دانشجو معلما باید ۲۵درصد باشه چه تو دانشگاه باشن چه تعطیل باشن 

به محض اینکه دانشگاه باز شد و ما رفتیم باز آوردن ی قانون زدن کسری کردن ۴۵😂

امسالم اومدیم سرکار ۷ماه از مهر دارن ازمون بیگاری میکشن با حکم دانشجویی ۷۹۰۰ تدریس کردیم حکم هامونو نزدن انداختن بعد عید زدن که معوقه اون ۶ماه رو بهمون ندن فرودین هم ک حکم زدن بجا مقرری بردن حالا باید بشینیم تا ماه دیگه 🙁

شغلشم فوق العاده سخته بخصوص ابتدایی من میام خونه دیگه نا ندارم 

بعد میبینی یکی میگه معلم ها حقوق مفت میگیرن 😒

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزجان از اولم انصاف نبود، مام درس خوندیم مگه در ازاش پول گرفتیم؟ در کنارش از دانشجویی کار کردیم، ا ...

اولا معلمهاب رسمی دانشگاه فرهنگیان، تعهد خدمت میدن و اموزش پرورش هرحا دلش بخواد اونا رو میفرسته مشغول یه مار شن، و در مقابل، حقوق دریافت میکنن

پس منصفانست، و جای هیچ حسادت و مقایسه ای نیست

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪
کی گفته  من دیروز دو ساعت از وقتم صرف شد که یه باربری پیدا کنم بسته پستی بفرستم  که مال ...

عزیزم شما واسه خودت کار میکنی درامدت متغیره به میزان زحمتت درامد داری

ولی من واسه دولت کار میکنم هر چقدر هم سر کلاس خودمو تیکه پاره کنم باز یه مقرری ثابت تو این گرونی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2728
بله خب میگم هرچی حقوق بهشون دادن باید شاکر باشن چون ب هیچ دانشجوی دیگه وقتی کار نمیکنه حقوق نمیدن

عزیزم قااااااانون این دانشگاه همینه. هرکی هم معترضه بیاد دانشگاه فرهنگیان

مگ تقصیر ماست؟ والا ما حق کسیو نخوردیم

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
اتفاقا مربوطه. وقتی سلیقه و هدفت چیز دیگه ای بوده ب کسی ک سلیقه و هدفش معلمی بوده نمیتونی خرده بگیری ...

حالا چرا انقدر گارد گرفتی شما ؟ مگر به شما خرده گرفت به سیستم اموزش کشور ایراد گرفت . وگرنه هفتصد تومن واسه هیچکس هیچی نیست

عزیزم وارد شدن ب دانشگاه فرهنگیان خییییییییییییلی سخت شده کجای کاری؟ سال ۹۹ یه نفر بود با رتبه ۷۰۰ ...

عزیزم من خودم فرهنگیان اصلا نزدم چون علاقه ای ندارم واقعا 

تقصیر شماهم نیست ، این مشکل سیستم اموزشیه 

همون سخت شدنشم بخاطر حقوقشه که سر و دست میشکونن براش وگرنه با بعضی از دانشجوهای فرهنگیان دوستم واقعا درساشون یک دوم درسای ما دشوار نیست

2740
عزیزم من خودم فرهنگیان اصلا نزدم چون علاقه ای ندارم واقعا  تقصیر شماهم نیست ، این مشکل سیستم ا ...

شما چی میخونی؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
همه با کمال میل تمایل دارن از روز اول استخدام بشن و سابقه براشون حساب بشه دیدین گفتم خیلی طلبکارین ...

من چی میگم شما چی میگی

بعد هم ما الان استخدام رسمی نیستیم، ازمایشی هستیم

چون اعصاب و روان خوبی ندارن با این حقوق کم کسی اعصاب براش نمیمونه

حقوقشون مثل اکثر کارمندای دیگه است

با ساعت کاری موظفی ماهانه نصف بقیه کارمندا و چهار ماه تعطیل در سال

اوضاع اقتصادی برا همه کارمندان بده نه فقط معلما

بعد از چپو راست چقدر حرف مفت میشنوه بریم خونه تازه باید برگه تصییح کنیم سوال طرح کنیم بقیه کارمندا خ ...

تازه باید دوبرابر تحصیل برن توی یه دهات خدمت کنن الان خواستگار من ۸ سال باید بره توی یه دهات به اضافه سربازیش دو سال تقریبا ده سال از عمرش به فنا میره معلمی همش عشقه واقعا هیچ پولی توش نیست عمر و جوونی آدمم میره

حقوقتون 4 تومنه؟ 

ن حکممون ۱۰ میلیونه. که ۴۵ درصدش کسر میشه

۳ ماه هم قراره ۳۳۰۰ واسه مقرری کم کنن، کلا ۷۰۰ میمونه واسمون