2737
2734
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11675 بازدید | 219 پست
منی که با رتبه هزار نتونستم فرهنگیان برم چی بگم  چون اون سال داشتن تربیت معلم و تبدیل به فرهنگ ...

اگ واااقعا علاقه داشتی پشت کنکور میموندی

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
یه استاد تمام شریف دعوت کرده بودن دانشگامون میگفت تو راه فرودگاه راننده تعریف میکرد که دبیر رسمی امو ...

واقعا دردناکه تو همه ی کشورا مهمترین و پردرآمد ترین شغل معلمیه اون وقت تو ایران یه معلم نمیتونه نون خالی بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا اینکه همیشه طلبکاران خیلیا شون هم انجام  وظایفو تدریس خوبی ندارن

چ طلبکاااری؟😐 خواستن حقمون اسمش طلبکاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2728
واقعا دردناکه تو همه ی کشورا مهمترین و پردرآمد ترین شغل معلمیه اون وقت تو ایران یه معلم نمیتونه نون ...

بعد از چپو راست چقدر حرف مفت میشنوه بریم خونه تازه باید برگه تصییح کنیم سوال طرح کنیم بقیه کارمندا خونه در حال استراحتن ولی اندازه ما چرتو پرت نمیشنون

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740
حسادت نیست ولی واقعا بی عدالتیع ، دانشجوی معلمی والا درساشم خیای راحت تراز رشته ماعه  ولی من خ ...

عزیزم وارد شدن ب دانشگاه فرهنگیان خییییییییییییلی سخت شده

کجای کاری؟

سال ۹۹ یه نفر بود با رتبه ۷۰۰ قبول نشد

اصلا نمیخواستم که پشت کنکور بمونم 

چون من وااااقعا علاقه داشتم ب معلمی و پشت کنکور موندم

بعد از چپو راست چقدر حرف مفت میشنوه بریم خونه تازه باید برگه تصییح کنیم سوال طرح کنیم بقیه کارمندا خ ...

کی گفته 

من دیروز دو ساعت از وقتم صرف شد که یه باربری پیدا کنم بسته پستی بفرستم 

که مال محل کارمه

بقیه روزا هم باید پیجم فعال باشه و کلی،پست و....

اگ قرار ب حقوق دادن ب همه دانشجو ها باشه، اوکی، اونا هم باید مثل ما محدود باشن و تعهد بدن

همه با کمال میل تمایل دارن از روز اول استخدام بشن و سابقه براشون حساب بشه

دیدین گفتم خیلی طلبکارین

برا چیزایی ک مزایای رشته تون حساب میشه هم منت میذارید😂😂😂