2733
2734
عنوان

خواستم افسردگیمو درمان کنم ولی

133 بازدید | 12 پست

بادیدن قیمتا بیشتر افسرده شدم😐💔

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم خودت ازهرتراپیستی بهترمیتونی حال خودتوخوب کنی کافیه راجب بیماریت اگاه بشی و راه حل خوب کردن خودتوپیداکنی افسردگی ادم رومیخوادخونه نشین کنه توبایدبزورم شده خودتومجبورکنی بری بیرون توی طبیعت هوای ازاد مردم روببینی کارهایی که بهشون علاقه داری وحس خوبی داری انجام بدی فقط خودت میتونی بخودت حس خوب بدی خودت به خودت کمک گن

هی، منم هنینطور تازه خواهرم رو از دست دادم، با قرض و وام دارو گرفتم براش ‌و تشد بمونه، الانم فهمیدم باید مالیات ارث رو بدینم فقط نمیدونم چرا سکته نمیکنم من‌؟ نمیفهمم باید چکار کنم

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740
عزیزم خودت ازهرتراپیستی بهترمیتونی حال خودتوخوب کنی کافیه راجب بیماریت اگاه بشی و راه حل خوب کردن خو ...

درحدی افسردگیم حاده که حتی ب این فکرکنم که میخوام برم بیرون یافلان کاروانجام بدم

تا ی مدت احساس بدی نسبت به خودم پیدامیکنم همش میگم گیرم فلان کاروانجام دادی تهش چی؟ شک نکن بازم حالت خوب نمیشه یاکلن گاهی اوقات ب طور ناخواسته میام خودموتحقیرمیکنم شدیدم اعتمادبنفسم پایین شده نمیتونم توجامع باشم

قبلن افسردگیم حادنبود شدید اعتمادبنفسم بالابود حتی به ترک دیوارم میخندیدم الان اصلا نمیتونم خوشحالیو درک کنم یکی میگه ذوق کردم پشمام میریزه دیگه حوصله ندارم با دوستام دراتباط باشم باخیلیاشون قطع ارتباط کردم😑

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
همینجا با کاربرها حرف بزن.میخوای برای حرف زدن پول بدی؟

ی بار بااکانت خودم اومدم دردودل کنم

اینقدر ب همه چیم گیردادن که پشیمون شدم بجااین حالم بهترشه بیشتر حس بدی نسبت به خودم پیداکردم🥲

ی بار بااکانت خودم اومدم دردودل کنم  اینقدر ب همه چیم گیردادن که پشیمون شدم بجااین حالم بهترشه ...

حقیقت رو بخوای من تا حالا یک روانشناس سالم ندیدم ،بیشترشون خودشون مشکل دارن و در نهایت هیچ کاری نمیکنن فقط چندتا پیشنهاد بهت میدن

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
درحدی افسردگیم حاده که حتی ب این فکرکنم که میخوام برم بیرون یافلان کاروانجام بدم  تا ی مدت احس ...

عزیزم مطمن باش من بدترازتوهستم من تاچندروزپیش ازشب تاصبح مینشستم واشک میریختم چنان اشک میریختم کا دور چشام کامل ورم میکرد و باناراحتی میخوابیدم مطمن باش من هم کم بدبختی نکشیدم وهنوزم دارم میکشم به هرچیزوهرکسی که خواستم نرسیدم وهمش احساس کمبود دارم توزندگیم وحسرت میخورم خیلی سخته کامل درکت میکنم ببین تو قوی ترازافکارپوچ و منفی گرانت هستی توبایدبزورپاشی اماده شی بری بیرون بزورررفهمیدی چی میگم؟قرارنیست راحت باشه توبایدخودت رومجبورکنی هرروزبری توپارکی جایی مهم نیست چقدرسخته توقوی تری ازدردهات  هرروز بروپارک هندزفری بذارتوگوشت یااهنگهای شادوانرژی مثبت گوش کن یاپادکست های انگیزشی من به عنوان یه ادم افسرده که داره بخودش بزورررکمک مسکنه که حالش خوب باشه دارم ایناروبهت میگم من یک غریبه هستم وتورونمیشناسم اما دلم میخوادازته دل بخندی وشادباشی بخودت کمک کن ابجی ازتویدونه تودنیاست نذارازبین بری