2737
2734

جریان چیه؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک مذهبی تعطیل میشه ولی تاپیک جنسی تا ده بیست صفحه پیش میره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
2738
پام داد تاپیک مذهبی ممنوع نگفت واسه این حرف تو😬🙄

کی پیام داد بهتون؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
کی پیام داد بهتون؟

راسته ک میگن فرشتگان از طریق این ساعت های جفت مثل ۱۶ ۱۶ یا ۲۰ ۲۰ به ما پیغام میفرستند؟

اصلا خدا با این چیزا موافقه؟

بعضی جاها میگن فرشتگان از طریق این ساعت ها ب ما پیام میفرستن یه جایی هم اینو نوشته (

منتقدان استدلال می کنند که عدد شناسی مطابق کتاب مقدس نیست. اگرچه اعدادشناسی هزاران سال است که وجود داشته است، اما در کتاب مقدس به آن اشاره ای نشده

بسیاری معتقدند که خدا هرگز از طریق اعداد یا فرشتگان صحبت نمی کند. اگر قرار بود پیامی از جانب خدا دریافت کنید، آن پیام مستقیماً یا از طریق یک رویا، یا هر شکل دیگری از ارتباط واضح به شما می رسد.

بنابراین در پاسخ به این سوال، خیر، اعداد فرشته و عددشناسی مطابق کتاب مقدس نیستند. این بدان معنا نیست که برخی از پیروان از اعداد فرشته به عنوان راهنمایی استفاده نمی کنند)

؟

راسته ک میگن فرشتگان از طریق این ساعت های جفت مثل ۱۶ ۱۶ یا ۲۰ ۲۰ به ما پیغام میفرستند؟ اصلا خدا با ...

نمیدوم راستش تا حالا چنین چیزی نشنیدم. میخواین زنگ بزنین به شماره 096400 بپرسین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.