2737
2734
عنوان

هزینه سزارین🫢

164 بازدید | 19 پست

من یک ماه دیگه بچم ب دنیا میاد خب می‌خوام سزارین کنم .ب پزشک خودم گفتم چقدره هزینش گفت تایک ماه دیگه معلوم نمیشه قیمت ها...بعد از این میترسم هر لحظه دردم بگیرع از طبیعی هم به شدت ترس دارم چیکار کنم؟کی با دکتر قرارداد سزارین میبندن؟

بعد بیحسی بهتره یا بیهوشی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از من ۱۸ میلیون شد تو بیمارستان خصوصی با اتاق خصوصی بی حسی بودم خیلی خوب بود 

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
چطور؟

دکتر معمولا باید بگه هرچی بیمارستان بگه همونه

باید ببینی دکترت توی کدوم بیمارستانا عمل میکنه 

بعد زنگ بزنی بیمارستان بپرسی

بیهوشی خیلی بهتره به خاطر عوارضش اما جدیدا میگن به بچه میرسه و انجام نمیدن

2740
عزیزم😍😍تازه فارغ شدین ب سلامتی

آره گلم مرسی 🫂❤️🌷 انشالله شما هم به سلامتی زایمان کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
امضات چندوقت طول کشید تا تایید شد  چرا امضا من نمیاد پس؟

همون موقع نوشتم ثبت شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر معمولا باید بگه هرچی بیمارستان بگه همونه باید ببینی دکترت توی کدوم بیمارستانا عمل میکنه  ...

مال من خیلی پولکیه بابا سونو برده بودم ببینه.بعد گفت برو ویزیت شو بیا حرف بزنیم وقت کنترلته ۲۰۰تومن گرفت برای اندازه گیری فشارم و وزنم.بعدم سوالم ک همون هزینه سز بودجواب نداد

2706