2737
2734
عنوان

دخترا بالا سی سال بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدمای موفق کلا خیلی دغدغه ازدواج ندارن خودشون، یه چیز خیلی فرعیه تو زندگیشون بیشترشون انتخاب خودشونه ...

ازدواج نیاز اساسی هر انسانی هست دختر و پسرم نداره موفق و غیر موفقم نداره بعد اتفاقا موفق باشی بیشتر کمبود ازدواج و حس میکنی همه چی داری به جز همسر بچه چه فایده 

ایول

والا هرقدر موفق باشی به هرحال یه وقتایی دوست داری یه چیزایی تجربه کنی 

همسر بودن

مادر شدن 

و خیلی چیزای دیگه 

مجردی تا یه حدی جالبه بعدس بی مزه میشه حتی اگه بهترین زندگی داری 

من شخصا بدم میاد برای مدت طولانی در یک حالت  خاص سکون کنم 

تغییر دوست دارم

2731
سایت همدم و بقیه سایت های همسر یابی پر خواستگاره . من فکر میکردم خواستگار قحطه ولی نیست 

خب آدم روش نمیشه بره ثبت نام کنه

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
سایت همدم و بقیه سایت های همسر یابی پر خواستگاره . من فکر میکردم خواستگار قحطه ولی نیست 

اخه نمیشه بهشون اعتماد کرد از طریق سایت

یک نفر از این واسطه ازدواج ها بود ، بعد تازه هر دو طرف ازدواج دومشون بود، مشکل پیش اومده بود

2740
ازدواج نیاز اساسی هر انسانی هست دختر و پسرم نداره موفق و غیر موفقم نداره بعد اتفاقا موفق باشی بیشتر ...

به نظر من اساسی نیس، ازدواج برا به ارامش رسیدنه چند درصد ازدواجا خروجیشون ارامشه؟ نظر شخصی من اینه البته شدت نیازا با هم فرق داره

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
والا هرقدر موفق باشی به هرحال یه وقتایی دوست داری یه چیزایی تجربه کنی  همسر بودن مادر شدن&nbs ...

خدا خیرت بده 

جرف دل منو زدی 

من خیلی از گذشته پشیمونم یک خواستگار خوب داشتم که چون به دلم ننشست رد کردم 

الان پشیمونم 

همش جدیدا میرم توی فکرش 

اعصابم خرابه 

نمیدونم چیکار کنم 

یک ساله پشیمونم 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم

بنظر من مردهایی که کیس های خوبی برای ازدواج هستن و به قول ارسطو ازدواجی هستن معمولا بالاخره تا سی ازدواج کردن البته این صد در صد نیست ولی خب درصد خیلی بالایی هست بنظرم دختر ها باید قبل ۳۰ ازدواج کنند البته این هم قطعی نیست ممکنه شما تو ۳۵ سالگی بهترین ازدواج رو کنی که چشم همه در آد چند مورد داریم تو نزدیکا

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2706