2733
2734
عنوان

دخترا بالا سی سال بیایین

764 بازدید | 53 پست

سلام بچه شما هم مشکل منو دارین با اون که تو جامعه موفق هستین و قیافه خوبی دارین بی خواستگار هستین و اعتماد به نفستان امده پایین اخه من جدید خیلی اینجوری شدم

آدمای موفق کلا خیلی دغدغه ازدواج ندارن خودشون، یه چیز خیلی فرعیه تو زندگیشون بیشترشون انتخاب خودشونه خواستگار راه نمیدن

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم مردم پول ندارن ازدواج کنن وگرنه مشکل قیافه نیست 

شما برگرد به گذشته مثلا ده هشتاد هفتاد شصت اون زمان خواستگار برای همه بود چه زشت چه خوشگل همه ازدواج کردن ربطی به اینا نداره مشکل یه چی دیگه اس

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

اعتماد به نفسم پایین نیومده ولی خب خواستگارام نسبت به موقعی که سنم پایین بود کمتر شده 

مثلا پارسال یه دونه بود اونم یه مرد بالای ۴۰ خواستگاریم کرد😑

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
مگه ادم موفق دل نداره  کلا انسان ذاتا تمایل به ارتباط داره

دل داره ولی اونقدرا براش دغدغه نیس یه موضوع فرعیه

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2706