2733
2734
عنوان

بچه ها من تابستون

79 بازدید | 4 پست

گوشیمو ریست کردم عکسامممم پاک شدن برنامه ای هس که بنصبم ریکاوری شن؟

برنامه ریکاوری عکسارو دانلود کردم یا عکسای خود گالری رو آورد یا هم عکسای بعد ریست که پاکیدم اونارو 

لطفا کمک کنید🥲💔🤦‍♀️

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
نه متأسفانه 

حیف😭💔🤦‍♀️

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیف😭💔🤦‍♀️

خیلی چیز بدیه.. همه خاطره هات میسوزه انگاری

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻
2731
خیلی چیز بدیه.. همه خاطره هات میسوزه انگاری

دقیقا 💔