2737
2734

به اینا میگن مافیای پزشکی.. ینی پزشک ها یسری چیزارو توی جامعه مد میکنن مثل دماغ کوچیک لب بزرگ و باسن و سینه بزرگ.... تا زن ها احساس کمبود اعتماد بنفس بکنند و بیان سراغ این جراحی ها و فیلر ها... و این مافیا با تمرکز روی افکار مردم، تفکر مردارو عوص کرده که فقط اون خانومی که دماغش کوچیکه لبش ژله یا مژه مصنوعی داره فقط زیباست..... در صورتیکه این ها همه بازی مافیای پزشکیه.. 

اینو از منی بشنوید که ۲ بار جراحی بینی کردم ....

در صورتیکه توی اروپا همه با قیافه معمولی و نچرال هستن

خودتون رو همونجوری ک هستید بپذیرید

پولتون رو توی جیب این پزشکا نریزید..

اعتماد بنفس داشته باشیدددددددد

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه الان کار از کار گذشته:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

خودت دوبار عمل کردی به ما میگی نکنیم😂عجب

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

من کاملا نچرالم بدون ی ذره تغییر

وخودمم همینجوری دوس دارم

خدایی هرجاهم رفتم همه مردا روم زوم میکنن 

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
کسی که زخم خورده از دل ماجرا خبر داره 

من خودمم عمل کردم خیلیم راضیم و پیشنهاد میکنم اونایی که بینیشون مشکل داره عمل کنن

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
درسته که باید اعتماد بنفس داشت ولی وقتی دماغ ابراد داره و اگه ایراد برطرق بشه خیلی خوشگل میشی چرا عم ...

عمل بینی برای بعضی ها ضروریه.. اما اگر کسی بخاطر وسواس فکری بخاد عمل کنه اونموقع داستان فرق میکنه

من کاملا نچرالم بدون ی ذره تغییر وخودمم همینجوری دوس دارم خدایی هرجاهم رفتم همه مردا روم زوم ...

مردا کلا روی پیرزن هم زوم میکنن...اینقدر هول اند

کاملا باهاتون موافقم لبای شتری و اردکی از روبرو واقعا قیافه ها ترسناک شدن و بدبختی اینجاس سن این کار ...

مافیا همینه دیگ...با ایجاد کمبود اعتنادبنفس توی مردم از اون ها سواستفاده می‌کنند و پول ب جیب میزنن