2733
2739
عنوان

خانوما گول مافیا پزشکی و عمل بینی و ژل لب و...نخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 21 پست
مردا کلا روی پیرزن هم زوم میکنن...اینقدر هول اند

ن دیگه اینطورم نیس

منظورم اینه ک حتما نباید عمل کنی ک ب چشم بقیه زیبا بیای

من درعین سادگی ونچرالی ب چشم مردای اطرافم زیبا هستم اینو خودشون بارها گفتن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بینتتون بعد دوبار خوب شده؟

من مشکل زیبای نداشتم ک دوباره عمل کردم.. مشکل چسبندگی و تنفس داشتم... چسبندگی مخاط بینی ام زیاده ..همه اش ترشح داره و نفس سخته.. و کاریش نمیشه کرد

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
2731
مافیا همینه دیگ...با ایجاد کمبود اعتنادبنفس توی مردم از اون ها سواستفاده می‌کنند و پول ب جیب میزنن

یک دکتری حرف میزد میگفت این ژلها و موادی که تزریق میشه به صورت کیلویی وارد میشه و اصلا معلوم نیست چی هستن،

و نتیجه این مواد چند سال دیگه تبدیل میشه به فاجعه بزرگتر

ترکیه هشدار داد این ژلها و موادی کا از ایران وارد میشه رو نزنید چون معلوم نیست چی هستن

ملت ما هم هر روز لب شتری تر از دیروز

کی گفته خارج نچرالن ؟

خانم اکثریت جامعه خارجی طبیعی تر هستند نهایت آرایش میکنن و مژه های بلند میزارن اونم اکثرا سیاه پوستها انجام میدن

بحث بازیگرا و اینا به کنار

زنای ایرانی لب و دماغ و چونه و فک و سینه و باسن و ...

در حالی که همون خارجیا به دفعات گفتن زنهای ایرانی به طرز عجیبی زیبان

خبر ندارن زنای ایرانی داخلی دارن خودشون رو به چه روزی میندازن

یک دکتری حرف میزد میگفت این ژلها و موادی که تزریق میشه به صورت کیلویی وارد میشه و اصلا معلوم نیست چی ...

اره دوست منم سینه اش رو عمل کرد.‌ اون پروتز فیک بود و الان عفونت کرده و داره شکایت میکنه از دکترش و همه اش توی دادگاهه

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..