2737
2734
عنوان

حس میکنم دارم تاوان کارای مامانموپس میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 64 پست
من قبول دارم خیلی وقتا خدا تاوان کارای بد آدمو از عزیزترین کس های آدم میگیره چون اینجوری دردناکتره

اره منم خیلی دیدم 

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

اره دنیا دار مکافاته متاسفانه..

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب منم الان میرم با چاقو یک نفر رو زخمی میکنم فردا برادرم دستش رو با چاقو میبره باید بگم به خاطر گنا ...

من دیگ بحثی با شما ندارم 

چون طاهرا نفهم تشریف داری 

هرکاری میخوای بکن تو عالم هپروتت

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

خدا مگه بچه ننس که تلافیشو سر تو در بیاره

تو درست باش راه صاف برو خدا همه جوره پشتته

شک نکن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
من این حرفو قبول دارم. بعضی وقت ها خدا جواب اعمال آدم ها رو با عزیزانش مخصوصا بچه هایش میده. من دیدم

پس عدالت کجاست ؟

من چرا باید تاوان پدر مادر خواهر یا برادرم رو بدم ؟؟

هرکس باید تاوان اشتباهاتش و خودش بده 

اگه اینجوری باشه ک تاوان اشتباه کس دیگه رو من بدم 

پس عدالتی نیست تو این دنیا .

خب منم الان میرم با چاقو یک نفر رو زخمی میکنم فردا برادرم دستش رو با چاقو میبره باید بگم به خاطر گنا ...

عزیزم ما کلا یه چیز دیگه ای میگیم چرا متوجه نمیشی من که به شخصه برات یه تومار نوشتم 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
گناه پدرو که به گردن پسر نمی نویسن🫤🫤🫤

کاملا حرفت درسته. به خاطر رفتار مادر، قرار نیست دختر رو عذاب کنند

اما چیزی هست به نام اثر وضعی عمل. مثلا اگه سم بهمون بدن بخوریم، می‌میریم اگر چه خودمون مقصر نیستیم. این مامان هم با کارهاش ممکنه شرایط بدی رو برای خانواده ش ایجاد کرده باشه

من این حرفو قبول دارم. بعضی وقت ها خدا جواب اعمال آدم ها رو با عزیزانش مخصوصا بچه هایش میده. من دیدم

مادرم ب عروسمون بدی میکرد.جالب اینجاس باتمام بدی ها.برادرم مجبورش میکرد عروسمون رفت وامدکنه.حالا من تویه گندیم که فقط تحمل میکنم و جالبیش اینجاس بخاطر خانوادم و حرفای پدرم همسرم نه میزاره باهاشون تماس بگیرم و نه رفت وامد داریم.درکل انگارنیستم.خودمم توشهرغریب.فقط تظاهرمیکنم ب بقیه ک اره همسرم خوبه

2740
ببین عزیزم بزار برا خودمو بگم این قضیه برا پنج سال پیشه الان دوتا دختر دارم یکی چهار ساله یکی پونزده ...

ببینید شما درست میگید اما مثال میزنید مثال نمیتونه دلیل منطقی باشه شما از کجا میدونین دختر جاریتون خودش مرتکب گناهی تو زندگیش نشده🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
عزیزم من ننداختم تقصیر کسی  فقد مثالایی زدم که از سمت طرف مسخره شدیم و سر خودشون اومد  ه ...

بله درست میگید اما من میگم مثال نمیتونه دلیل منطقی برای چیزی باشه حتی اگه خیلی زیاد باسه🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

برادر نه، بچه خودت تاوان پس میده

بچه قلب آدمه آدم راضیه خودش براش مشکل پیش بیاد اما بچه ش طوریش نشه بخاطر همین با بچه تاوان پس میدن

حالا تهمت های ناروای زیادی هم بهم زده که مطمئنم تاوانشو پس میده 

بله اگه خودش تاوان بده درسته من قبول دارم🙂

ما قبلا یکجا زندگی میکردیم  هرچی بما میگفت دقیقا عین همون سر دختر خودش میومد  دی ...

ببینید الان برادر من به من فحش بده دو روز دیگه بچه دار بشه یکی از بچه هاش به اون یکی فحش بده دلیل بر این نمیشه که چون برادر من به من یه زمانی فحش داده الان داره سر بچه خودش میاد🙂

2706