2733
2739
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8646 بازدید | 442 پست

‌ ‌ ‌‌‌ ‌

شب بخیر غارتگر شب‌های بی‌مهتاب من

منتی بر دل گذار امشب بیا در خواب من

شب بخیر ای آسمان پرستاره، ماه من

همچو نیلوفر شدی در دیده‌ی گِرداب من

بی تو می‌میرد دلم رحمی به حال زار من

گر چه ویرانست این گلخانه‌ی گرداب من

مهربانم، غرق بارانم، مرا ابری نکن

خوب می‌دانم دلم، مستت شده بی‌تاب من

باز شب آمد، من و تنهایی و یاد لبت

شب بخیر غارتگر شب‌های بی‌مهتاب من

✨هوشنگ ابتهاج✨

برای محبوب نداشته ام:/

@cheshm0asali000    

دردم آمد سوختم اما نگفتم که بمان 

من تورا با زور نه،با «دل» فقط میخواستم....🙃

ممنونم که تگم‌ کردی عزیزم❤️😘

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرم می‌گفت نگاهت نکنم، گفتم چشم 

عشق می‌خواست ببیند نظری، دعوا شد....

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2731

این کشور ان کشور ندارد حس دلتنگی 

دیوار با هر طرح و نقشی باز دیوار است 

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده
2740

مرا تا جان بود جانان تو باشی✨️❤️

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 

بر این زادم و هم بر این بگذرم

چنان دان که خاک پی حیدرم 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

این شعرو خیلی دوست دارم 🌱🦋

خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود

و ماه را ز بلندایش به سوی خاک کشیدن بود 

پلنگ من دل مغرورم پرید و پنجه به خالی زد 

که عشق ،ماه بلند من برای دست رسیدن بود

من و تو آن دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان از آغاز به یکدیگر نرسیدن بود

گل شکفته خداحافظ!

اگرچه لحظه دیدارت 

شروع وسوسه ای در من به نام دیدن و چیدن بود 

اگر چه هیچ گل مرده دوباره زنده نشد اما

بهار در گل شیپوری مدام گرم دمیدن بود 

چه سرنوشت غم انگیزی که کرم کوچک ابریشم 

تمام عمر قفس می‌بافت ولی به فکر پریدن بود

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱
این شعرو خیلی دوست دارم 🌱🦋 خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود  و ماه را ز بلندایش به سوی ...

میشه معنیش رو بگید؟

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 
2706