2752
2734
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8694 بازدید | 442 پست
نمیدونم  چرا خیلی به دلم نشسته حالا کو تا عروسی من ولی ایده است دیگ ادامه شعر هم قشنگ تره از ...

ای جانممم

بختت بلند  

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
ای جانممم بختت بلند    

عزیزم🫶

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید مردم حواسم نیس💔

حالِ من حالِ اسيرى‌ست كه هنگامِ فرار... 

يادش اُفتاد كسى منتظرش نيست، نرفت

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

همه دنیا بخواد و تو بگی نه

نخواد و تو بگی آره تمومه

همین که اول و آخر تو هستی 

به محتاج تو محتاجی حرومه ❤

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
2731
خاهش میکنم،ممنون میشم عزیزم قلمت حرف دله وواقعابه دل میشینه    

عزیزمی

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
چشم من چشم تو را دید ولی دیده نشد من همانم که پسندید و پسندیده نشد ای که مهرت نرسیده است به من باو ...

عشقم شعر و خودت گفتی؟

علت بوسیدن اجبار میدانی که چیست

تو، موافق نیستی...اینکار! میدانی که چیست

این جنون هروقت میبینم تو را سرمیزند

بوسه میخواهد دلم اصرار میدانی که چیست

مثل داروهای کم پیدا نبودت فاجعه ست

من پر از درد توام بیمار میدانی که چیست

دستهایم رابگیر وچشمهایم را ببین

لااقل یک مرتبه، یک بار میدانی که چیست

بی جوابی، پاسخ دردآور چشمان توست!

ازسکوتت خسته ام، بیزار، میدانی که چیست

من فقط بوسیدمت اینقدر نفرینم نکن

منطقی رفتارکن رفتار میدانی که چیست

آمرانه ،ظالمانه، جاهلانه ، هرچه هست

دوستت دارم تو را، بسیار، میدانی که چیست...

#مجتبی_سپید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
چشم من چشم تو را دید ولی دیده نشد من همانم که پسندید و پسندیده نشد ای که مهرت نرسیده است به من باو ...

الهی خدا به دلت آرامش بده عزیزدلم...میشه اسمتونو بدونم می‌خوام امشب سرنمازشب دعاتون کنم🤍

لعنت به من و عشق تو و وعده ی مایت

لعنت به من بی شرف مانده به پایت...!

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم تو جگر گوشه هم از شیر بریدی و ه ...

شهریارِ عاشق....

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻

وای چقدر قشنگ بود 

خیلی خیلی 

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻
علت بوسیدن اجبار میدانی که چیست تو، موافق نیستی...اینکار! میدانی که چیست این جنون هروقت میبینم ...

بوسه بر روی تو بانو ز هوس نیست بدان

که تو خود یک ورق از مصحف قرآن منی...

برای ظهور آقا جانمون، موفقیت  و خوشبختیم یه صلوات بفرست.سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم/اخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم.من،بهارِ💮زمستانم⁦⁦❄️⁩.    تاپیک های شعر،من رو تگ کنید...

اهل کاشانم

قفسی میسازم با عشق

میفروشم به شما

تا به اواز شقایق که در ان زندانیست

دل تنهایی تان تازه شود

چه خیالی چه خیالی میدانم

پرده ام بیجان است

خوب میدانم حوض نقاشی من بی ماهی ست

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2706