2752
2734
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8729 بازدید | 442 پست
خبر ز خویش ندارم جز اینکه روزی چند نگاه شوق تو بودم،کنون خیال تو ام

دردم آمد سوختم اما نگفتم که بمان

من تو را با زور نه با دل فقط می خواستم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
دردم آمد سوختم اما نگفتم که بمان من تو را با زور نه با دل فقط می خواستم

نه گریز است مرا از تو نه امکان گریز

چاره صبر است که هم دردی و هم درمانی

برای ظهور آقا جانمون، موفقیت  و خوشبختیم یه صلوات بفرست.سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم/اخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم.من،بهارِ💮زمستانم⁦⁦❄️⁩.    تاپیک های شعر،من رو تگ کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه گریز است مرا از تو نه امکان گریز چاره صبر است که هم دردی و هم درمانی

سآل ها پرسیدم از خود کیستم؟

آتشم،  شوقم ، شرارم چیستم؟

دیدمش امروز و دانستم کنون

من به جز او ،او به جز من نیستم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم/ ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما

گودال آب و عکس تو ای ماه ای دریغ

زیبایی حلال تو امشب حرام کیست

من بوی گل شنیده ام از باد هرزه گرد

جز من شمیم پیرهنت در مشام کیست...

برای ظهور آقا جانمون، موفقیت  و خوشبختیم یه صلوات بفرست.سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم/اخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم.من،بهارِ💮زمستانم⁦⁦❄️⁩.    تاپیک های شعر،من رو تگ کنید...
سآل ها پرسیدم از خود کیستم؟ آتشم،  شوقم ، شرارم چیستم؟ دیدمش امروز و دانستم کنون من به جز او ...

من کی ام؟باغی که چون با عطر عشق آمیختم

هر اناری را که پروردم به خون آلوده بود

ای دل ناباور من دیر فهمیدی که عشق

از همان روز ازل هم جرم نابخشوده بود

مستی نه از پیاله نه از خم شروع شد/ از جاده سه شنبه شب قم شروع شد

نتوانست فراموش کند مستی را

هرکه از دست تو یک قطره می ناب گرفت

کی به انداختن سنگ پیاپی در آب

ماه را میشود از حافظه آب گرفت

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر/ آری شود ولیک به خون جگر شود

خود را شکفته دار به هر حالتی که هست

خونی که میخوری به دل روزگار کن

من کی ام؟باغی که چون با عطر عشق آمیختم هر اناری را که پروردم به خون آلوده بود ای دل ناباور من دیر ...

عالی بود 

من شعرام ته کشید😁❤️

عالی بود  من شعرام ته کشید😁❤️

همچنین عزیز

موفق باشید⁦❤️⁩

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم

وزجان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم

من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران

اول به دام آرم ترا و آنگه گرفتارت شوم.

#شعر

اینجا شاعر داره می‌گه من دوست دارم ولی اول تو باید عاشقم بشی😂

2706